کد خبر: 803090 A

در جلسه‌ای با حضور رییس سازمان لیگ بررسی شد؛

جلسه رییس سازمان لیگ کشتی با مسئولان اتاق بازرگانی استان تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، صبح امروز جلسه‌ای در محل اتاق بازرگانی استان تهران با حضور رییس سازمان لیگ کشتی و مسئولان اتاق بازرگانی برگزار شد.

در این جلسه ابراهیم اسحاقی و خانم ناصری از اعضای اتاق بازرگانی استان تهران، عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ را همراهی می‌کردند. از سوی دیگر دکتر عندلیب و دکتر مظفری به عنوان مسئولان اتاق بازرگانی استان تهران میزبان این جلسه بودند. 

بررسی راهکارهایی پیرامون حمایت شرکت‌های عضو اتاق بازرگانی تهران مورد بحث اصلی در این جلسه بود. با توجه به اینکه اتاق بازرگانی استان تهران دارای ۱۹ هزار عضو است، قرار بر این شد با تنظیم یک طرح، حمایت مالی از سازمان لیگ کشتی ایران بررسی شود. 

مسئولان اتاق بازرگانی استان تهران ابراز علاقه کردند که در راستای رسالت اجتماعی خود به ورزش به ویژه ورزش اول کشور یعنی کشتی کمک کنند. در همین راستا قرار است چند شرکت به عنوان اسپانسر از سوی اتاق بازرگانی به سازمان لیگ معرفی شوند. 

رییس سازمان لیگ کشتی در این جلسه پتانسیل‌های موجود و وضعیت فعلی کشتی را برای حاضران در جلسه تشریح کرد و گفت: کشتی ریشه در فرهنگ مردم دارد. 

در پایان نیز قرار بر این شد جلسه بعدی با حضور مسئولان اتاق بازرگانی کشور و رییس فدراسیون کشتی برگزار شود.

همچنین قرار است سازوکاری اندیشیده شود تا شرکت‌هایی که در ورزش هزینه می‌کنند، معاف از مالیات شوند تا این اتفاق هم به نوعی باعث ایجاد انگیزه برای شرکت‌ها در جهت حمایت از ورزش شود.

عبدالمهدی نصیرزاده سازمان لیگ کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر