کد خبر: 803027 A

پیشکسوت استقلال می‌گوید پس از تماشای اولین مساقبه آبی پوشان در لیگ برتر مقابل ماشین سازی از اینکه دستیار استراماچونی نیست ابراز رضایت کرده است.

پیروز قربانی در گفت و گو با ایلنا، درباره شکست استقلال تهران در هفته اول مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: در مورد استقلال من نباید توضیح بدهم بلکه دلواپسان فضای مجازی باید در این خصوص نظری بدهند زیرا آنها دلسوز استقلال هستند نه منی که از کودکی در این تیم حضور داشتم مردم ما متاسفانه دروغ قشنگ را به حقیقت تلخ ترجیح می‌دهند.

او ادامه داد: همان‌هایی که منتظرند اتفاقی برای استقلال بیفتد و سریعا اظهار نظر کنند. من اعتقاد دارم به غیر از پیشکسوتان استقلال کسی نباید در مورد استقلال نظر بدهد حتی کسانی که اکنون در سر کار هستند و خانه‌نشین نیستند.

قربانی در پاسخ به این سوال که در فضای مجازی می‌گویند به این خاطر که در کنار استراماچونی حضور ندارد منتقد اوست، گفت: یک حقیقت را به شما بگویم شاید آن برهه که به من پیشنهاد حضور در استقلال شد اما آ‌ن اتفاقات پیش آمد خیلی ناراحت شدم زیرا معتقد بودم نحوه برخورد با من اصلا خوب نبود و در واقع به شخصیتم توهین شد اما الان که بازی اول استقلال را در لیگ دیدم احساس خوشحالی کردم که خوب شد به استقلال نیامدم. هنوز هم پای حرفم هستم و هر وقت بدانم در مورد استقلال چیزی هست که باید بگویم حتما آن را بازگو خواهم کرد از هیچ احدالناسی هم ترسی ندارم از این آدم‌هایی که در فضای مجازی بیکار نشستند و فقط منتظرند یک نفر چیزی بگوید و علیه او صحبت کنم باید بگویم وقتم آنقدر ارزش دارد که پیگیر مطالب آنها نباشم.

پیشکسوت استقلال افزود: از شما سوال می‌پرسم من اگر در مورد استقلال صحبت نکنم چه کسی باید این کار را بکند اصلا بعضی از آدم‌ها چه کاره هستند که در مورد استقلال نظر می‌دهند. یک چیزی می‌گویم و خلاص هیچ وقت دیگر به عنوان مربی به این تیم باز نمی‌گردم و اگر بخواهم دوباره به تیم استقلال باز گردم فقط به عنوان سرمربی این اتفاق خواهد افتاد.

استقلال تهران پیروز قربانی آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر