کد خبر: 802851 A

مالک باشگاه نساجی گفت: شما باور می‌کنید مالک تیمی که با خون دل خوردن و با حمایت جانانه مردم صعودی تاریخی به لیگ برتر داشته و تا امروز نماینده شایسته‌ای برای مازندران بوده، بخواهد تیمش زمین بخورد؟!

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، فرهاد صنیعی‌فر در گفت‌وگو با رسانه باشگاه، از تحویل چک پیش‌قرارداد بازیکنان و اعضای تیم نساجی مازندران خبر داد و اظهار کرد: تا فردا شب (سه‌شنبه شب) چک پیش‌قرارداد اعضای تیم به دست‌شان می‌رسد.

وی افزود: جلساتی که بین مالکان باشگاه برگزار می‌شود، هیچ ارتباطی به کادر فنی، بازیکنان و اعضای تیم ندارد و مطمئن باشید این جلسات هیچ خللی به اهداف تیم وارد نمی‌کند، چون هدف هر دو مالک، موفقیت و اعتلای نساجی است.

مالک نساجی مازندران ادامه داد: تا روزی که افتخار خدمت به نساجی و مردم قائمشهر را داریم اجازه نمی‌دهیم دشمنان قسم‌خورده نساجی و دلالان نفوذی در تیم داشته باشند و جو شهر را به‌هم بریزند.

صنیعی‌فر خطاب به هواداران پرشمار نساجی گفت: این همه هزینه شده که تیم موفق باشد، شما باور می‌کنید مالک تیمی که با خون دل خوردن و با حمایت جانانه مردم صعودی تاریخی به لیگ برتر داشته و تا امروز نماینده شایسته‌ای برای مازندران بوده، بخواهد تیمش زمین بخورد؟! هواداران نساجی هوشیار باشند و فریب این افراد دلال‌صفت، منفعت‌طلب و دسیسه‌چین در شهر و فضای مجازی را نخورند، این افراد شناسایی شده و به‌زودی باید در مراجع قضایی پاسخگوی ادعاهای واهی و لجن‌پراکنی خود باشند.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه منافع بعضی‌ها در ایجاد دودستگی و تفرقه است و همین افراد می‌خواهند فضای شهر را علیه مالکان نساجی متشنج کنند، ما فریب این بازی کثیف و تکراری را نمی‌خوریم چون هدف تأمین و تضمین آینده نساجی است و هواداران هم مطمئن باشند در نهایت بهترین تصمیم به نفع نساجی گرفته خواهد شد.

مالک باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: حرف‌های زیادی دارم که در آینده‌ای نزدیک ناگفته‌هایم را با مردم عزیز و هواداران نساجی درمیان خواهم گذاشت.

نساجی مازندران صنیعی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر