کد خبر: 802538 A

مسعود تابش در گفت و گو با ایلنا:

مدیرعامل سپاهان در مورد شرایط این تیم و فعالیت در نقل و انتقالات صحبت کرد.

مسعود تابش در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برتری سپاهان مقابل شاهین بوشهر اظهار داشت: بازی خوبی بود و با وجود گرمای هوا و شرجی بودن هوا که به بدن بازیکنان فشار زیادی آورد در مجموع عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم برد مهمی کسب کنیم و از زحمات بازیکنان و کادرفنی تشکر می‌کنیم. ضمن اینکه ما غایبان زیادی در این هفته داشتیم و هم در بین بازیکنان و هم در کادرفنی غایب داشتیم ولی با این وجود با نتیجه خوبی بازی را بردیم.

وی در مورد صدرنشینی سپاهان گفت: صدر نشینی در این مقطع مهم نیست و اگر خدا خواست در پایان فصل صدرنشین ماندیم ارزش دارد و اینکه در هفته اول یا بیستم صدرنشین باشیم و در پایان صدر را از دست بدهیم ارزشی ندارد. به هر حال امیدوارم این جایگاه حفظ شود.

مدیرعامل سپاهان در مورد درخشش بازیکنان جدید این تیم هم عنوان کرد: نفرات جدید ما همه خوب کار کردند. محمد محبی می‌تواند پدیده فصل جدید لیگ باشد و ولسیانی و منصوری هم بازیکنان خوبی بودند. امید نورافکن هم با اینکه چند روز بیشتر نیست که به جمع بازیکنان ما اضافه شده ولی دیدید چه کیفیتی از خودش به نمایش گذاشت. سایر بازیکنان ما هم که بازی نکردند در آینده از آنها استفاده خواهد شد. ما در نقل و انتقالات با چشم باز خرید کردیم و بر اساس نیازهایمان بازیکن جذب کردیم.

تابش در مورد مراسم برترین‌های لیگ برتر هم گفت: در این مراسم از تیم ما سه بازیکن برگزیده شدند که به آنها تبریک می‌گویم. پیام نیازمند بازیکن اخلاق شد که واقعاً هم بازیکن با شخصیت و با اخلاقی است که البته قابلیت‌های فنی بالایی هم دارد. کیانی بهترین هافبک شد که این عنوان حقش بود و استنلی هم آقای گل شد. در این میان به نظرم محمد کریمی می‌توانست به عنوان پدیده فصل انتخاب شود. او از لیگ یک به لیگ برتر آمده بود و با وجود اینکه در تمام بازی ها حضور نداشت توانست آقای پاس گل شود. نمی‌دانم برچه اساسی این انتخاب‌ها صورت گرفته است.

وی در مورد فعالیت نقل و انتقالاتی سپاهان هم خاطرنشان کرد: ما یک جای خالی دیگر در فهرستمان داریم که لیگ برتری نباید باشد و بازیکن خارجی غیر آسیایی هم نباشد. تیم ما تکمیل است و فقط بحث امید ابراهیمی مطرح بود که به ما اعلام کرد دوست دارد یک سال دیگر در قطر بماند و آمدنش به سپاهان منتفی شد. یک جای خالی باقی مانده را اگر نیاز داشته باشیم در نیم فصل بازیکن جذب خواهیم کرد.

مدیرعامل سپاهان در مورد درخواست تعویق یک روزه بازی با ماشین سازی و مخالفت این باشگاه گفت: به دلیل آماده نبودن وضعیت ورزشگاه بوشهر به ما گفتند یک روز دیرتر با این تیم بازی کنیم و حالا ما درخواست داریم بازی با ماشین سازی یک روز دیرتر برگزار شود. ماشین سازی باید هم مخالف باشد ولی سازمان لیگ با درخواست ما موافقت کرده است. ما دو روز در بوشهر ماندیم و حالا اگه بازی ما به تعویق نیافتد ضرر می‌کنیم.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان مسعود تابش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر