کد خبر: 802515 A

ال گیلانو فرا رسید؛

در چهارچوب هفته‌ی سوم رقابت های لیگ یک و در یکی از جذاب ترین دیدارها، دو تیم ملوان انزلی و داماش گیلان دربی ال گیلانو را برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ملوان انزلی که مدت هاست با مشکلات عدیده‌ی فنی، مدیریتی، مالی و حواشی گوناگونی دست و پنجه نرم می کند، در دو هفته‌ی نخست لیگ آزادگان به ترتیب برابر سرخپوشان شکست خورد و مقابل آرمان گهر نیز متوقف شد.

پس از برکناری علی لطیفی، آرتا منهاجی به صورت موقت هدایت باشگاه ملوان را برعهده گرفت و اکنون ملوان با حواشی زیاد، کادرفنی کم تجربه و بازیکنان عمدتا گمنام، کار بسیار دشواری را چه در تقابل با داماش در دربی گیلان و چه در ادامه‌ی لیگ خواهد داشت.

ملوان با یک امتیاز از دو بازی در رده‌ی چهاردهم قرار گرفته و در بازی خانگی برابر داماش امیدوار به خروج از بحران است.

داماش گیلان هم که با خرید امتیاز اروند خرمشهر جواز حضور در لیگ یک را دریافت کرده، پس از تساوی هفته‌ی نخست برابر رایکا، در هفته‌ی دوم برابر سرخپوشان پاکدشت به برتری قاطع سه بر صفر رسید تا نشان دهد که حرف های زیادی برای گفتن دارد و برای هیچ تیمی رقیب آسانی نخواهد بود.

داماش با چهار امتیاز در رده‌ی سوم قرار گرفته و این فرصت را دارد تا با برتری برابر ملوان در دربی ال گیلانو و در صورت لغزش رقبا، به صدر جدول صعود کند.

داماش گیلان لیگ یک ملوان بندرانزلی لیگ دسته اول لیگ آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر