کد خبر: 802405 A

شروع بهتر سرخ‌های تبریزی نسبت به فصل قبل؛

تراکتور با وجود تساوی در گام نخست لیگ برتر عملکرد بهتری نسبت به هفته نخست لیگ قبلی داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور که یکی از تیم‌های فعال پنجره نقل و انتقالات بود و تمریناتش را هم خیلی زود استارت زد به نظر می‌رسید شروع خوبی در فصل جدید داشته باشد و هواداران این تیم هم در انتظار کسب هر 3 امتیاز در گام نخست بودند ولی این تیم در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد تا حاصل تلاش شاگردان دنیزلی در گام اول تنها یک امتیاز باشد.

نکته جالب توجه تشابه بازی و نتیجه تراکتور در فصل نوزدهم با لیگ قبلی است چرا که تراکتوری‌ها در لیگ هجدهم هم در هفته نخست با نفت مسجد سلیمان بازی داشته و در آن دیدار هم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

با این وجود مقایسه عملکرد تیمی تراکتور با فصل قبل نشانه‌های بارزی از پیشرفت در این تیم را نشان می‌دهد که برای هوادارانش جای امیدواری دارد.

photo_۲۰۱۹-۰۸-۲۵_۱۷-۰۸-۱۶

همانطور که می‌بینید تراکتور نسبت به دیدار نخست فصل قبل 4 شوت بیشتر زده و دو شوت در چهارچوب بیشتری داشته است، 3 درصد مالکیت توپ این تیم بالاتر رفته و برخلاف فصل قبل که شش بار به حریف اجازه داده شوت در چهارچوب داشته باشد، در بازی این هفته حتی یک شوت هم متحمل نشد و در مجموع سایت آنالیز متریکا با دادن نمره 6.5 به تیم فصل قبل و نمره 7 به تیم فصل جاری روی برتری تیم دنیزلی به تیم توشاک صحه گذاشته است.

لیگ برتر فوتبال تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر