کد خبر: 802288 A

بازیکن جنجالی سرخ‌ها در خط پایان

بازیکن جوان پرسپولیس که مدعی شده بود بنا به دلایل غیر فنی قرارداد او را با پرسپولیس ثبت نکردند، امروز استوری جنجالی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،بازیکن جوان و پرسر و صدای پرسپولیس در نقل و انتقالات که در فصل گذشته به استقلال پیوسته بود، در شرایطی که قراردادش با سرخپوشان به ثبت نرسیده، با انتشار یک استوری جنجالی خبرساز شد.

در شرایطی که امروز یکی از روزنامه‌‎های صبح مدعی شده بود باشگاه پرسپولیس با توجه به مثبت شدن تست دوپینگ یکی از بازیکنانش، عذر او را خواسته و قراردادش را به امضا نرسانده، این بازیکن طی ساعات اخیر با انتشار چند استوری و کنایه و تهدید مدیر تیم، درخواست کرده بود نتایج مربوط به تست مجدد او را منتشر کنند.

در حالی که این بازیکن مدعی شده بود با توجه به نتایج تست دوم خود که نشان می‌دهد، تست ابتدایی که با پاسخ عجیبی همراه بوده، غیر معتبر است اما خبرهای عجیبی از باشگاه می‌رسد.

در این ارتباط گفته می‌شود این بازیکن جوان که جزو خریدهای پر سر و صدای پرسپولیس محسوب می‌شود همزمان با دیگر بازیکنان راهی ایفمارک شده و تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشته اما نتایج آن نشان داده او از یک ماده مخدر استفاده کرده است.

پزشک باشگاه از این بازیکن می‌خواهد تا برای تست مجدد سریعا اقدام کند اما با توجه به تاخیر چهار روزه او بار دیگر تست را انجام می‌دهد. در تست مجدد اما ماده ای در تست او مشاهده نشد اما پزشکان مدعی شدند این ماده مخدر بعد از سه روز از بدن پاک می‌شود و علت تاخیر در زمان تست دوباره این موضوع بوده است. باشگاه بر این اساس نسبت به عدم ثبت قرارداد او اقدام کرده و با این شرایط او نتوانست در این تیم به کار ادامه دهد.

پرسپولیس تست مخدر بازیکن پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر