کد خبر: 802256 A

بازیکن تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: من به عنوان لیبرو دوم این تیم در اردو بودم و تجربه کم‌تری از برخی بازیکنان داشتم ولی با انگیزه بالا به همراه چند بازیکن دیگر به تیم اضافه شدیم. هر جایی که مربی به ما اعتماد کرد، جواب اعتمادش را به خوبی دادیم.

به گزارش ایلنا، هاله متقیان در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، درباره پیروزی تیم بانوان ایران برابر اندونزی گفت: روز اولی که وارد تورنمنت شدیم، دوست داشتیم در جمع چهار تیم باشیم ولی اتفاقاتی افتاد که به این مهم نرسیدیم. امروز خوب شروع کردیم و با وجود جلو بودن در ست اول، بازی را باختیم. می‌دانستیم حریف سختی پیش روی ماست که برای برد به زمین آمده است. بعد از ست دوم با دفاع خوب و توپ‌گیری مناسب توانستیم سه ست پیاپی پیروز شویم و به مقام هفتمی دست پیدا کنیم.

وی افزود: من به عنوان لیبرو دوم این تیم در اردو بودم و تجربه کم‌تری از برخی بازیکنان داشتم ولی با انگیزه بالا به همراه چند بازیکن دیگر به تیم اضافه شدیم. هر جایی که مربی به ما اعتماد کرد، جواب اعتمادش را به خوبی دادیم. در کنار این کادر کار کردن، تجربه خوبی بود و توانستیم در بازی آخر خیلی منظم کار کنیم.

متقیان توپ و تور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر