کد خبر: 801948 A

مسابقات جام جهانی 2019 - چین؛

تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران در مسابقات جام جهانی 2019 نخستین گام را برابر ساحل عاج مقتدرانه برداشت و با نتیجه 47 بر 13 به برتری رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات جام جهانی 2019 از روز جمعه - یکم شهریورماه با حضور 97 تکواندوکار از 10 کشور در "ووشی" چین آغاز شد و امروز (یکشنبه – 3 شهریورماه) به پایان می‌رسد.

رقابت‌های تیمی مشترک امروز در حال پیگیری است؛ تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران در اولین دیدار موفق شد ساحل عاج را مقتدرانه و با نتیجه 47 بر 13 شکست دهد و راهی مرحله بعد شود.

هوگوپوشان کشورمان در ادامه باید به مصاف برنده آمریکا و روسیه بروند.

عرفان ناظمی، امیرمحمد بخشی، کیمیا علیزاده و کیمیا همتی هوگوپوشان کشورمان هستند که طبق قوانین فدراسیون جهانی در رقابت‌های مشترک به صورت مجزا 2 هوگوپوش مرد با یکدیگر مبارزه می‌کنند و تکواندوکاران زن نیز با هم به رقابت می‌پردازند. سید نعمت خلیفه هدایت مردان و مهرو کمرانی در بخش زنان هدایت تیم را برعهده دارد.

تیم‌های اول و دوم (تیمی مشترک) مستقیما در مسابقات تیمی بازی‌های المپیک 2020 – توکیو که به صورت آزمایشی برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کنند.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها 8G است و به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب 80، 48 و 28/80 امتیاز تعلق می‌گیرد؛ همچنین مسابقات جوایز نقدی دارد که به تیم قهرمان 20 هزار دلار، نایب قهرمان 10 هزار دلار و سوم نیز 5 هزاردلار اهدا می‌شود.

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر