کد خبر: 801719 A

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: نباید گذشتگان را نکوهش کنیم. اتفاقات خوبی در گذشته مانند نور، میکسدزون و چمن افتاده و امسال هم باید اتفاقات مثبت رخ می داد و باید شرایط خوبی ایجاد می شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی تاج در مراسم انتخاب برترین های فصل هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: به همه اعضای خانواده فوتبال و همچنین وزیر ورزش و جوانان خیر مقدم می گویم. بنده از نحوه انتخاب برترین ها اطلاعی ندارم اما امیدوارم بهترین ها انتخاب شده باشند و امسال هم همه آن را امسال  بپسندند.

او درباره انتقادات هر ساله ادامه داد: هر سال بعد از مراسم برترین ها انتقاداتی مطرح می شود. اگر انتقادی هست به سازمان لیگ منتقل کنند. بعد از اتمام لیگ گذشته، درخواست تغییراتی دادند که شرایط ورزشگاه ها بهتر شود و ما تلاش کردیم این اتفاق رخ دهد. باید تفاوت نسبت به گذشته ایجاد شود و از این شرایط گذر کنیم. هرکس پیشنهاد بهتری دارد باید بگوید.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: نظام هماهنگ الکترونیک فوتبال اجرا شده و در تمام بازی هایی که انجام شد 5دقیقه بعد گزارش ناظر بازی در اختیار سازمان لیگ قرار گرفت. نظام هماهنگ الکترونیک بازی ها انجام شد و 5دقیقه بعد گزارش ناظر می آید. فروش الکترونیکی بلیت ها انجام شد و ورزشگاه ها باید درصدد انجام آن باشند.

تاج در پایان گفت:‌ این کار را باید سال های پیش انجام می دادیم اما نباید گذشتگان را نکوهش کنیم. اتفاقات خوبی  در گذشته مانند نور، میکسدزون و چمن افتاده و امسال هم باید اتفاقات مثبت رخ می داد و باید شرایط خوبی ایجاد می شد. کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و استیناف هم با احترام به قوانین ای اف سی و فیفا آرا را صادر می‌کنند.

مهدی تاج فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر