کد خبر: 801503 A

مدافع جوان استقلال در پایان روز خوب خود اشتباهی کرد که زمینه ساز شکست تیمش شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در شرایطی روز گذشته در جریان دیدار با ماشین سازی شکست خورد که به نظر می‌رسید دو تیم در ثانیه‌های پایانی به تساوی رضایت داده‌اند ولی در نهایت با گل دقیقه 95 میزبان آبی‌پوشان نخستین دیدار خود را با شکست پایان دادند.

شکست استقلال در گام نخست از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است ولی به نقش شاهین طاهرخانی و اشتباه او در کورس با نریمان جهان موردی بود که کمتر به آن توجه شد.

وقتی استقلال در حمله بود، وظیفه حفاظت از عقب میدان بر عهده دانشگر و طاهرخانی بود و مدافع جوان آخرین بازیکنی بود که باید مانع طراحی ضد حمله می‌شد ولی در حالیکه فاصله چندانی با نریمان جهان نداشت اجازه استارت زدن به او داد و در ادامه هم تلاش زیادی برای رسیدن به این بازیکن نداشت تا دانشگر مجبور شود از عقب اضافه شده و در آخرین لحظه با خطای عمد روی مهاجم حریف اخراج را به جان خرید و در موقعیتی خوب ضربه ایستگاهی در اختیار ماشین سازی قرار گرفت که منجر به گل برتری این تیم شد.

طاهرخان مدافع جوان آبی‌پوشان است که در طول بازی عملکرد خوب و کم اشتباهی داشت و خصیصه بارز او باسکاری از عقب زمین است ولی اشتباه ثانیه‌های پایانی او عملکردش را زیر سوال برد.

حجم ویدئو: 4.39M | زمان ویدئو: 00:00:23
لیگ برتر فوتبال استقلال تهران شاهین طاهرخانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر