کد خبر: 801489 A

مهرداد بایرامی در گفتگو با ایلنا:

مهرداد بایرامی گفت: فکر می‌کنم که کسب نتیجه مساوی برای تیم تازه واردی مثل گل گهر در استارت بازی‌ها چندان هم بد نباشد.

مهرداد بایرامی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص اولین تجربه لیگ برتری و تساوی یک-یک تیم گل گهر در دیدار با نساجی مازندران اظهار داشت: بنظرم تجربه تیم نساجی بدلیل یک سال حضور زودتر در لیگ برترخیلی بیشتر از ما بود و بدلیل اینکه تیم ما و برخی از بازیکنان آن اولین حضور دربازی های لیگ برتر را تجربه می‌کردند فکر می‌کنم که کسب نتیجه مساوی برای ما تازه واردی مثل گل گهر در استارت بازی‌ها چندان هم بد نباشد.

بایرامی در خصوص علت اصلی برنده نشدن گل گهر در دیدار مقابل نساجی با وجود در اختیار داشتن امتیاز میزبانی توضیح داد: علت اصلی برنده نشدن در این بازی را بی تجربگی و استرس تمامی بازیکنان برای کسب برتری مقابل تیم نساجی می‌دانم. بدون شک اولین تجربه لیگ برتری برای هر تیمی سخت است اما گل گهر تیم بسیار شایسته ای است و تمامی امکانات مالی، زمین چمن باکیفیت و کادر فنی و مدیریتی بسیار حرفه ای را در اختیار دارد. امیدوارم که در بازی‌های بعدی با کسب تجربه بیشتر و کنترل استرس در حین بازی بتوانیم نتایج بهتری را کسب کرده و برنده بازی باشیم.

وی در خصوص پیش‌بینی اش از دیدار بعدی تیم گل گهر در مصاف با سایپا در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: سایپا تیم بسیار خوب و باکیفیتی است و ما بازی آسانی در برابر آن‌ها نخواهیم داشت اما این را هم می‌گویم که در فوتبال ایران چیزی قابل پیشبینی نیست و بستگی به شرایط و روز بازی دارد. ممکن است یک تیم پایین جدولی بتواند در یک دیدار مهم یقه­ یک تیم بالای جدولی را بگیرد و برنده بازی شود. قطعا تیم ما هم تمام تلاش خودش را می‌کند تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد و موفق ظاهر شود.

گفتگو:ترنم کشاورز

نساجی محمدرضا مهاجری وینگو بگوویچ مهرداد بایرامی گل گهرسیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر