کد خبر: 801455 A

فوتبال را از رسول خطیبی یاد گرفتم

گلزن ماشین سازی مقابل استقلال حرفهای جالبی را درباره حضورش در این تیم ارائه کرد.

اتابک زارعی مهاجم ماشین‌سازی تبریز در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص پیروزی تیمش مقابل استقلال در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی را مقابل استقلال انجام دادیم و مستحق کسب پیروزی بودیم خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و با توجه به اینکه تمرینات بسیار سختی در پیش فصل مسابقات پشت سر گذاشته بودیم این برد خیلی می‌تواند در ادامه به ما کمک کند.

وی در خصوص نیمکت‌نشینی خودش در این بازی ادامه داد: صلاح کادر فنی این بود که از دقیقه 60 بازی به میدان بروم خدا خیلی لطف کرد که توانستم در این بازی گل سه امتیازی بزنم.

زارعی در خصوص گلزنی‌اش در این بازی افزود: شب قبل از بازی با یکی از دوستانم به نام عماد به اردو می‌رفتم که به او گفتم به دلم الهام شده که در نیمه دوم به بازی می‌روم و گل می‌زنم که خدا را شکر توانستیم از این فرصت فوق العاده استفاده کنم.

مهاجم ماشین‌سازی در خصوص کار کردن رسول خطیبی به عنوان سرمربی این تیم گفت: آقا رسول از بچگی مرا  پیش خودش آوردو در واقع شاگرد خودش بودم. من دو فصل پیش هم ماشین‌سازی بودم که با این تیم به لیگ برتر آمدیم اما ایشان رفتند و فیروز کریمی آمد و بنا به دلایلی که داشت مرا نخواست و من دوباره به شهرداری تبریز رفتم. فصل گذشته لیگ یک بودم و دوباره امسال با بازگشت آقا رسول به ماشین‌سازی به این تیم بازگشتم.

وی درباره اینکه آیا روی ضربات کاشته تمرینات خاصی را انجام می‌دهد یا خیر ادامه داد: همیشه پیش از تمرین خودم به صورت انفرادی تمرین شوت‌زنی می‌کنم و در واقع باید بگویم شوت را خوب می‌زنم.

 

 

استقلال ماشین‌سازی تبریز اتابک زارعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر