کد خبر: 801327 A

سپاهان در دیدار با شاهین سه بازیکن کلیدی خودش را در اختیار ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان امروز در آخرین دیدار از هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 20:15 امروز در بوشهر میهمان شاهین شهرداری است و اولین دیدار فصل جدید خود را برابر این تیم برگزار می‌کند.

سپاهان در حالی پا به این مسابقه می‌گذارد که در پنجره تابستانی نقل و انتقالات تغییرات زیادی در ترکیب خود ایجاد کرده است و بازیکنان جدیدی به این تیم اضافه شده‌اند که برخی از آنها در بازی امروز حاضر خواهند شد.

در در دروازه سپاهان مثل همیشه پیام نیازمند ایفای نقش می‌کند و در خط دفاع عزت پورقاز مثل فصل گذشته ایفای نقش می‌کند ولی در کنار او در جدایی سیاوش یزدانی و خالد شفیعی بازیکن تازه وارد این تیم یعنی جورجی گولسیانی ایفای نقش می‌کند. در سمت چپ مثل همیشه سعید آقایی بازی خواهد کرد ولی در سمت راست و در نبود ایران‌پوریانِ محروم شاهد حضور مرتضی منصوری هستیم.

مهدی کیانی کاپیتان سپاهان در این دیدار هافبک دفاعی است و ولادیمیر کومان و محمد کریمی یک خط جلوتر از او در پست هافبک هجومی بازی می‌کنند.

در سمت راست خط حمله و با وجود جدایی مهرداد محمدی و در غیاب محمدرضا حسینی مصدوم احتمالاً به رضا میرزایی بازی می‌رسد و در سمت چپ هم قلعه‌نویی از سجاد شهباززاده استفاده می‌کند.

در غیاب کی‌روش استنلی محروم هم علی قربانی مهاجم نوک خواهد بود.

Screenshot_2019-08-24 Football Formation Creator - Make Your Team and Share Tactics

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان شاهین بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر