کد خبر: 801312 A

بازیکن تیم پیکان گفت: ه نظرم طولانی بودن دوره بدنسازی از لحاظ بدنی و همچنین ریتم بازی روی تیم تاثیر گذاشته است. باید قبول کنیم ریتم بازی ما خوب نبود.

به گزارش ایلنا، سیدمهران موسوی پس از شکست تیم پیکان مقابل شهرخودرو گفت: من درگیر مصدومیت کشاله هستم وبه امیدخدا در این هفته یا هفته آینده مصدومیتم برطرف می‌شود و در خدمت تیم هستم. امیدوارم به لیست تیم برگردم و با صلاحدید کادرفنی این اتفاق بیفتد.

موسوی در مورد شرایط پیکان در اولین بازی فصل جدید گفت: به نظرم طولانی بودن دوره بدنسازی از لحاظ بدنی و همچنین ریتم بازی روی تیم تاثیر گذاشته است. باید قبول کنیم ریتم بازی ما خوب نبود. البته در نیمه دوم با تعویض‌ها بهترشدیم. یکی دو موقعیت خوب به دست آوردیم که نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم. باید در بازی های بعدی تلاش کنیم که بهتر شویم. 

وی در مورد اینکه پیکان سال گذشته پرنوسان بود و آیا امسال این مساله برطرف می‌شود، گفت: ما پارسال شرایط خاصی داشتیم، خوب شروع کردیم و در اواسط بازی‌ها بد بودیم اما بعد آن توانستیم خودمان را جمع و جور کنیم. این برای ما تجربه شده و امسال تلاش می کنیم که دچار آن شرایط نشویم.

 

سید مهران موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر