کد خبر: 801279 A

بازیکن تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: چین تایپه بعد از ست اول به سمت تاکتیکی بازی کردن رفتند و اگر سرویس‌های ما ریسکی‌تر بود، کار برای آن‌ها سخت‌تر می‌شد.

به گزارش ایلنا، مونا آشفته در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، درباره شکست تیم بانوان ایران مقابل چین تایپه گفت: من در این بازی‌ها چیزهای زیادی یاد گرفتم و مخصوصاً در دو بازی اخیر چیزهای بیشتری یاد گرفتم. یاد گرفتم کسی که چیزی برای از دست دادن ندارد، می‌تواند بدون ترس و با کیفیت بهتر بازی کند. مثلا دیروز اگر با تایلند بازی کردیم، این تیم با ترس بازی می‌کرد چون اگر به ما می‌باخت برایش بد بود. ما چیزی برای از دست دادن نداشتیم. دیروز بحث تجربه بود ولی مقابل چین‌تایپه بحث جسارت مطرح بود. ما تلاش خود را کردیم ولی تلاشمان جواب نداد.

مونا آشفته که سرویس‌های خوبی را در این رقابت‌ها از او دیدیم، اضافه کرد: تیم ما باید در سرویس زدن بهتر کار می‌کرد. تیم حریف بعد از ست اول به سمت تاکتیکی بازی کردن رفتند و اگر سرویس‌های ما ریسکی‌تر بود، کار برای آن‌ها سخت‌تر می‌شد. متاسفانه تمرکزمان کم شد و نشد به موفقیت برسیم.

این بازیکن تیم بانوان ایران درباره مصاف احتمالی تیمش برابر قزاقستان گفت: تیم قزاقستان به لحاظ قدی شرایط خوبی دارد. آن‌ها نسبت تایلند و چین‌تایپه توپ‌گیری خوبی ندارند و می‌توانیم راحت‌تر برابر آن‌ها بازی کنیم. ما با تیم‌های شبیه قزاقستان بازی کرده‌ایم و مشکلی برای بازی با آن‌ها نداریم.

تیم ملی والیبال بانوان ایران آشفته مونا آشفته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر