کد خبر: 801259 A

هفته اول لیگ نوزدهم فوتبال؛

دو تیم استقلال و ماشین سازی در هفته نخست لیگ برتر به مصاف هم رفتند که با برتری میزبان همراه بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 18 امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز میهمان ماشین سازی بود و دو تیم اولین دیدار خود در فصل جدید را برابر هم برگزار کردند. هم استقلال و هم ماشین سازی نسبت به فصل گذشته سرمربی خود را تغییر داده و بازیکنان زیادی هم در فصل نقل و انتقالات از این دو تیم جدا شده و نفرات جدیدی به جمع آنها پیوستند تا شاهد رویارویی دو تیم ناشناخته برابر هم باشیم. در نهایت این بازی با گل دقایق پایانی ماشین سازی با برتری این تیم به پایان رسید.

 

داور: پیام حیدری 

کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی - فرهاد مروجی کمک داوران اضافی:بیژن حیدری – علی صفایی 

داور چهارم: فرهاد مروجی ناظر: فریدون اصفهانیان

 

کارت زرد: شاهین ثاقبی(13) سید محمد خرم‌الحسینی(33) از ماشین‌سازی -علی کریمی(19) فرشید اسماعیلی(55) از استقلال

کارت قرمز: محمد دانشگر (3+90) از استقلال

گل: اتابک زارعی (5+90) برای ماشین سازی

 

 

ترکیب ماشین‌سازی:

حامد لک، ادوارد دوس‌سانتوس، احمدرضا زنده‌روح، فردین عابدینی (60- محمد سهراب‌نژاد)، شاهین توکلی، سید محمد خرم‌الحسینی، بابک مرادی، شاهین ثاقبی، فرید بهزادی ‌کریمی (89- میلاد نوری)، سامان نریمان‌جهان و علی آل‌کثیر (72- اتابک زارعی)​

photo_2019-08-23_17-33-48

 

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، محمد دانشگر،میلاد زکی‌پور،علی کریمی، فرشید اسماعیلی (66- دیاباته)، فرشید باقری، ووریا غفوری،شاهین طاهرخانی، داریوش شجاعیان، محسن کریمی (55- علی دشتی)، مرتضی تبریزی (79- مهدی قائدی)

photo_2019-08-23_17-36-11

دقایق حساس بازی:

دقیقه 5+90: (ماشین‌سازی 1 - استقلال صفر/ اتابک زارعی): ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود ماشین‌سازی را اتابک زارعی با شوت فنی پای چپ استثنایی به کنج دروازه استقلال فرستاد.

دقیقه 3+90: ضد حمله برای ماشین سازی می‌رفت سامان نریمان جهان را با حسینی تک به تک کند ولی محمد دانشگر از راه رسید و با سرنگون کردن هافبک ماشین سازی یک کارت قرمز را به جان خرید.

دقیقه 81: ضربه سر دیاباته  با اختلاف اندکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80:همکاری دیاباته با قائدی توپ را در موقعیتی خوب زیر پای علی دشتی انداخت ولی ضربه کم دقت این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 72: فرصت عالی برای گلزنی استقلال که ضربه سر دیاباته از بالای دروازه ماشین سازی به بیرون رفت.

دقیقه 60: علی کریمی از پشت محوطه جریمه شوت‌زنی کرد که ضربه او با فاصله از کنار دروازه ماشین‌سازی به بیرون رفت.

دقیقه 56: حامد لک با خروج به موقع از دروازه مانع از به ثمر نشستن موقعیت خطرناک استقلال شد.

 

دقیقه 51: ارسال نریمان‌جهان از میانه زمین برای ایجاد حمله نزدیک بود وارد دروازه استقلال شود که واکنش خوب حسینی منجر به اعلام کرنر برای ماشین‌سازی شد.

 

دقیقه 40: پاس اسماعیلی و شوت محسن کریمی بعد از اصابت به مدافع ماشین‌سازی به بیرون رفت.

دقیقه 37: سانتر توپ از کرنر و ضربه سر دانشگر از بالای دروازه ماشین‌سازی به اوت رفت.

دقیقه 16: حرکت خوب خرم الحسینی او را به پشت محوطه جریمه استقلال فرستاد و پاس این بازیکن به سامان نریمان جهان چسبیده به خط محوطه جریمه استقلال او را در موقعیت شوتزنی قرار داد ولی ضربه این بازیکن با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 14: حمله از سمت راست توسط استقلال روی دروازه ماشین سازی شکل گرفت و توپ در موقعیتی خوب در اختیار  محسن کریمی قرار گرفت ولی این بازیکن ضربه خود را کم دقت به جایی فرستاد که حامد لک حضور داشت.

دقیقه 8: مرتضی تبریزی پشت محوطه جریمه ماشین سازی صاحب توپ شد و با یک پاس زیبا توپ را در اختیار فرشید اسماعیلی قرار داده ولی این بازیکن در موقعیت تک به تک توپ را از بالای دروازه لک به بیرون فرستاد.

دقیقه 5: بازهم موقعیت برای بازیکنان ماشین سازی حمله‌ای را از سمت چپ روی دروازه استقلال ترتیب داد و پاس خوب نریمان جهان برای علی آل کثیر با ضربه این بازیکن همراه بود ولی حسینی با جایگیری خوب خودش توپ را مهار کرد.

دقیقه 3: حرکت بازیکنان ماشین سازی در غلفت مدافعان استقلال بهزادی کریمی را در موقعیت تک به تک با دروازه استقلال قرار داد و ضربه خطرناک او را حسینی دفع کرد.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر