کد خبر: 801205 A

دروازه بان پرسپولیس که در این فصل روزهای پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشت، موفق شد در افتتاحیه لیگ با سربلندی از زمین خارج شود.

به گزارش ایلنا، بوژیدار رادوشوویچ بعد از جدایی برانکو گزینه خروج از این تیم محسوب می‌شد و در شرایطی که به دنبال تمدید قرارداد خود بود، روزهای پر حاشیه‌ای را تا انجام دیدار افتتاحیه دنبال کرد.

دروازه بان کروات که همانند فصل گذشته این شانس را به دست آورد تا در ترکیب اصلی سرخپوشان صاحب فرصت حضور و خودنمایی شود، علیرغم اینکه فشار زیادی را متحمل نشد اما در تک موقعیت‌های حریف نیز به خوبی مانع از باز شدن دروازه این تیم شد تا آنها به اولین برد خفیف خود دست یابند.

بوژیدار که اکنون در چهارمین سال حضورش در ایران فارسی را نیز تا حد زیادی یاد گرفته، در زمان خروج از زمین شادی خود را با کریم باقری و دیگر نیمکت نشینان تقسیم کرد و در زمان عبور از میکسدزون نیز در خصوص برخورد توپ به تیرک دروازه‌اش مدعی شد که هر دروازه‌بانی تا حدودی برای رسیدن به نتیجه دلخواهش نیازمند کمی شانس نیز هست.

دروازه‌بان کروات اکنون خود را مهیای رقابت با بیرانوند کرده و البته بعید است در تبریز فرصت حضور در ترکیب این تیم مقابل تراکتور را به دست بیاورد و باید در انتظار فرصت دیگری از سوی کالدرون باشد.

پرسپولیس فراز کمالوند بوژیدار رادو شوویچ پارس جنوبی جم برانکو ایوانکووویچ گابریل کالدرون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر