کد خبر: 801120 A

مربی تیم ذوب آهن گفت: امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم این شکست را جبران کنیم اگر باختیم همه باختیم و تمام تیم مقصر بودند.

به گزارش ایلنا، محمد خرمگاه، مربی تیم ذوب آهن اصفهان که در غیاب علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار برابر سایپا شرکت کرده بود در ابتدا گفت: به سایپا تبریک می‌گویم اما روی بی تجربگی بازیکنمان 10 نفره شدیم. با این بازی که بچه ها انجام دادند نوید روزهای خوبی را می‌دهد که نشان داد می توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

وی درباره عملکرد ضعیف مدافع ذوب‌آهن گفت:‌ او هنوز صددرصد آماده نیست و نیاز به آمادگی بیشتری دارد شرایط خوبی داشت اما باید کمک کنیم به سایر بازیکنان تیم برسد. امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم این شکست را جبران کنیم اگر باختیم همه باختیم و تمام تیم مقصر بودند. 

مربی ذوب‌آهن درباره برکناری سعید آذری از مدیرعاملی این باشگاه گفت: مطمئن باشید از نظر روحی و روانی تأثیر منفی روی تیم داشته است. باید یک خسته نباشید ویژه به آذری برای تمام زحماتی که در تمام این سال‌ها برای ذوب‌آهن کشیده بود، بگویم. شاید اگر این اتفاق فردای بازی امروز رخ می‌داد بهتر بود.

وی درباره اخراج چراغعلی گفت: چراغعلی بازیکن قابلی است اما با وجود اینکه به او تذکر داده بودیم بی‌تجربگی کرد امیدوارم نه تنها او بلکه تمام بازیکنان از این اتفاق درس گرفته باشند.

خرمگاه در پاسخ به این سؤال که ذوب‌آهن نشان داده که خط حمله خوبی دارد اما در دفاع متزلزل است،‌گفت: باید تلاش کنیم راحت گل نخوریم. این مشکل از ما است نفرات خوبی داریم اما باید شرایط تاکتیکی و روانی تیم را به حدی برسانیم که در هر بازی کلین‌شیت داشته باشیم. 

مربی ذوب‌آهن درباره عملکرد داور گفت: با اینکه اصلاً دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم اما تمام 50 - 50 ها را به حریف می‌داد. داوری را برای ما انتخاب کرده بودند که اولین مسابقه خود در لیگ برتر را سوت می‌زد. امیدوارم در آینده از داوری متضرر نشویم. یک پنالتی مسلم ما را نگرفت و دو بازیکن آنها را اخراج نکرد که نشان از بی‌تجربگی داور داشت حتی یک بازیکن سایپا باید مستقیماً باید اخراج می‌شد همانطور که دارو بازیکن ما را خیلی راحت اخراج کرد اما بازیکن سایپا را دو بار اخراج نکرد.

ذوب آهن اصفهان محمد خرمگاه هفته اول لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر