کد خبر: 801112 A

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: امروز مقداری بازیکنان‌مان استرس داشتند. این اولین بازی لیگ برتر بود و بازیکنان برای همین با استرس و پر اشتباه بودند که طبیعی است.

به گزارش ایلنا، وینگو بگوویچ در نشست خبری بعد از تساوی یک - یک تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: بازیکنانم همه تلاش‌شان را کردند اما باید بگویم که ما هنوز به سطح بازی که مد نظر داریم نرسیدیم و با آنچه مدنظرم است بسیار فاصله داریم. امیدوارم در بازی‌های آینده عملکرد بهتری از گل‌گهر ببینیم. در دوره آماده‌سازی مقابل سپاهان و پرسپولیس بازی‌های بسیار خوبی داشتیم اما امروز مقداری بازیکنان‌مان استرس داشتند. این اولین بازی لیگ برتر بود و بازیکنان برای همین با استرس و پر اشتباه بودند که طبیعی است.

وی گفت: تبریک می‌گویم به هواداران و شرکت گل‌گهر برای ساخت و تجهیز ورزشگاه و همچنین به تمام مهندسان و کارگرانی که شب و روز زحمت کشیدند. تشکر می‌کنم از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و از تیم حمایت کردند. مطمئن باشید در آینده بازی‌های بهتری انجام می‌دهیم.

سرمربی گل‌گهر با بیان اینکه «داوری در این بازی خوب بود و بازی جوانمردانه طی شد» تصریح کرد: وقتی در بازی یک بر صفر عقب افتادیم و نتیجه را مساوی کردیم باید از نتیجه راضی باشیم اما اگر صادقانه بگویم واقعاً از عملکرد تیم راضی نبودم.

بگوویچ گفت: در بازی‌های دوستانه خوب بودیم اما امروز خوب نبودیم. این اولین بازی لیگ بود و شرایط خاص خودش را داشت. خیلی از بازیکنان داخل زمین سابقه بازی در لیگ برتر را نداشتند. امیدوارم و مطمئنم که در آینده عملکرد بهتری خواهیم داشت. امروز روز ما نبود.

حسین فرکی پیکان تهران گل گهر سیرجان وینگو بگوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر