کد خبر: 801099 A

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: دوست دارم فوتبال قشنگ تری بازی کنیم اما وقتی حریف به شما اجازه نمی دهد خوب بازی کنید مجبور هستیم که تغییرات و جا به جایی های داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، گابریل کالدرون، سرمربی تیم پرسپولیس در اولین مسابقه رسمی با هدایت این تیم موفق شد با نتیجه یک بر صفر پارس جنوبی جم را شکست بدهد و شروع موفقی داشته باشد.

کالدرون در نشست خبری پس از این مسابقه گفت: از حمایت هواداران تشکر می‌کنم و به بازیکنانم بخاطر این سه امتیاز تبریک می‌گویم. این نخستین بازی در خانه بود و اگر در چنین بازی هایی زود گل نزنی بازی سخت می شود.با وجود همه سختی ها پیروز شدیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور امیر روستایی که به نوعی یک سورپرایز بود گفت: بازی های تدارکاتی زیادی داشتیم و می‌دانستم استفاده از بازیکن جوان در بازی اول سختی هایی دارد. در بازی های دوستانه این بازیکن عملکرد خیلی خوبی داشت. من به او خیلی اطمینان دارم و اگر اینگونه ادامه بدهد از او استفاده خواهم کرد. اینکه در ترکیب اصلی باشد سخت است اما از او استفاده می کنم اما فلسفه فوتبال آرژانتین این است که از بازیکنان جوان استفاده کنند.

کالدرون خاطرنشان کرد: اگر نیمه اول گل می‌زدیم شرایط متفاوت بود اما چون گل نزدیم بازی سخت شد وبین نیمه با برخی بازیکنان صحبت کردیم و در نیمه دوم بازی بهتری ارایه کردیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد شاگردان راضی است یا خیر گفت: از بازیکنان راضی هستم اما از نظر فوتبالی بازی بهتری مد نظرم هست و تیم حریف هم آمده بود که ما بازی نکنیم. شما فوتبال اینجا را می شناسید. من تو من شدید و بازی فیزیکی و سانتر های بلند را می‌بینید. آنها فوتبالی که دوست داشتند را خوب بازی کردند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اعتراضش که آیا به بازی حریف بود یا تصمیم های داوری گفت: در ضربات شروع مجدد وقت کشی حریف معترض بودم. من قوانین فیفا را خوب می شناسم. وقت مفید بازی باید بیشتر باشد. 15 تا 16 دقیقه بازی واقعی داشتیم و نقش داور این است که حداقل 20 دقیقه بازی مفید داشته باشیم ولی من از داور راضی هستم.

کالدرون در مورد استفاده از بازیکنان در پست های مختلف و اینکه عالیشاه، ترابی و وحید امیری در گذشته همگی در هافبک چپ بازی می‌کردند اظهار داشت: من دوست دارم از بازیکنان خوب استفاده کنم و ترابی و امیری بازیکنان بزرگی هستند. امیری در سطح عالی خودش نبود. حریف یارگیری من تو من کرده بود و بازی که ما می خواستیم به چشم نیامد.

سرمربی پرسپولیس در این باره که تیمش امشب چه مقدار بنابر خواسته‌هایش بازی کرد، گفت: دوست دارم فوتبال قشنگ تری بازی کنیم اما وقتی حریف به شما اجازه نمی دهد خوب بازی کنید مجبور هستیم که تغییرات و جا به جایی های داشته باشیم. اگر تیم میزبان زود گل نزد بازیکنان عصبانی می شوند و در بازی های بعد اگر زود گل بزنیم بازی متفاوتی را شاهد خواهید بود

پرسپولیس تهران گابریل کالدرون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر