کد خبر: 801068 A

مراسم وزن کشی مرحله نهایی لیگ دسته اول کشتی آزاد برگزار و ترکیب 4 تیم شرکت کننده مشخص شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، مراسم وزن کشی مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاههای کشور به میزبانی مشهد مقدس عصر امروز برگزار شد. 

بعد از انجام وزن کشی چهره 4 تیم شرکت کننده در مرحله نیمه نهایی یعنی پاس ارگ کیان نکا، فالکون لاریم جویبار، هیأت کشتی خراسان رضوی و آسانسور و پله برقی بهران البرز مشخص شد. 

اسامی نهایی 4 تیم شرکت کننده بر اساس وزن کشی انجام شده، در ادامه آمده است: 

 پاس ارگ کیان نکا/

57 کیلوگرم: صابرخانجانی

61 کیلوگرم: دانیال حجتی - سیدکاظم ساداتی

65 کیلوگرم: مهران شیخی- محسن ملکی 

70 کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری - علی فغانی

74 کیلوگرم: علی اصغر جبلی

79 کیلوگرم: پیمان حیدری - مرتضی میرزایی

86 کیلوگرم: محمد قلی پور - جلال زمان

92 کیلوگرم: سینا غلامی

97 کیلوگرم: مجتبی گلیج

125 کیلوگرم: سیدرضا چراغی

 آسانسور و پله برقی بهران

57 کیلوگرم: محمد طهماسبی – محمد کابلی

61 کیلوگرم: رضا اسدی پور – محسن خرم جاه

65 کیلوگرم: پژمان جورینیان – رحمان رحیم پور

70 کیلوگرم: محمدرضا سرگو – فرهاد نوری

74 کیلوگرم: محمد امیری – محسن عباسی

79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر – سجاد غلامی

86 کیلوگرم: محمدحسین میرباغبان – محمد صفایی

92 کیلوگرم: مسعود خواجه صالحانی

97 کیلوگرم: میثم عبدی

125 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری-امیر یاری

 هیات کشتی خراسان رضوی/

57 کیلوگرم: علیرضا سرلک – سعید صفاییان

61 کیلوگرم: محمد رمضانپور-سیدفردیس حیدری

65 کیلوگرم: مهدی دارابی – محمد مهرآبادی

70 کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده 

74 کیلوگرم: حامد رشیدی – محمدرضا احمدآبادی

79 کیلوگرم: امید حسن تبار – علیرضا صحرایی

86 کیلوگرم: مصطفی نجفی

92 کیلوگرم: رضا بیات – امیرارسلان تاتاری

97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان-اسماعیل محمودی

125 کیلوگرم: علی ابراهیمی

 فالکون لاریم جویبار

57 کیلوگرم: علیرضا حاتمی

61 کیلوگرم: محمدباقر میرزایی – علیرضا رزاقی

65 کیلوگرم: علی اکبر زرودی – محمد بخشی

70 کیلوگرم: مجتبی عموزاد

74 کیلوگرم: مهرشاد اکبری-محمدصادق فیروزپور

79 کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد – امیرحسین فیروزپور

86 کیلوگرم: مهدی هدایتی – علی اکبری

92 کیلوگرم: عزت اله اکبری – محمد علی تبار

97 کیلوگرم: علی زرودی – حسین اصغرپور

125 کیلوگرم: علی اصغر اکبری - امیررضا صحرایی

برنامه برگزاری این مسابقات به شرح زیر است: 

مسابقات نیمه نهایی (شروع از ساعت 9 صبح- مشهد- خانه کشتی استاد توکل)

دیدار اول: پاس ارگ کیان نکاء – فالکون لاریم جویبار

دیدار دوم: هیأت کشتی خراسان رضوی- آسانسور پله برقی بهران

 مسابقات رده‌بندی و فینال (شروع از ساعت 18- توس- محوطه باز جلوخان آرامگاه فردوسی)

فدراسیون کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر