کد خبر: 801035 A

بازیکن تیم ملی والیبال بانوان گفت: دلیل برتری تایلند، سرعتی بودن بازیکنان این تیم بود که همین موضوع موجب تفاوت بازی ما با شرق آسیایی‌ها هم هست. امتیاز دیگر تیم تایلند، این است که ترکیبی کار می‌کنند اما با این حال می‌توانستیم بهتر مقابل این تیم بازی کنیم.

به گزارش ایلنا، شبنم علی‌خانی پاسور تیم بانوان ایران در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال درباره شکست این تیم مقابل تایلند گفت: از قبل می‌دانستیم بازی سختی پیش روی ماست. تایلند یکی از بهترین تیم‌های آسیاست. این تیم در آسیا دارای مقام است و برخی از بازیکنان این تیم هم دارای افتخارات فردی هستند. پاسور تایلند، نوتسارا یکی از بهترین پاسورهای جهان است و تایلند اسپکرهای خوبی هم در اختیار دارد . دلیل برتری تایلند، سرعتی بودن بازیکنان این تیم بود که همین موضوع موجب تفاوت بازی ما با شرق آسیایی‌ها هم هست. امتیاز دیگر تیم تایلند، این است که ترکیبی کار می‌کنند اما با این حال می‌توانستیم بهتر مقابل این تیم بازی کنیم. اشتباهات فردی تیم ایران و تداوم نداشتن در کار خوب، تمرکز تیم ما را از بین برد.

او ادامه داد: متاسفانه نتیجه دلخواه برابر تایلند به دست نیامد. درس‌های زیادی از این بازی گرفتیم. باخت امروز را فراموش می‌کنیم تا عملکرد بهتری در بازی با چین‌تایپه داشته باشیم. سبک تایپه‌ای‌ها با یکی دو سطح پایین‌تر، مشابه تیم تایلند است و غلبه بر این تیم، دور از ذهن نیست.

پاسور تیم والیبال بانوان ایران در پایان اضافه کرد: با توجه به این که امروز آخرین بازی بین ایران و تایلند بود و فردا هم اولین بازی بین ایران و چین تایپه است، فرصت کمی برای ریکاوری داریم اما با این شرایط آشنا هستیم زیرا در تورنمنت کرواسی هم در یک روز با دو تیم بازی می‌کردیم و تمام تمرکز ما این است که عملکرد خوبی داشته باشیم.

پارس جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر