کد خبر: 801017 A

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: در لحظات تعیین‌کننده بازی برابر تایلند، تجربه‌ی بیش‌تر بازیکنان آنها به کمکشان آمد.

به گزارش ایلنا، جواد مهرگان در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال درباره شکست تیمش برابر تایلند گفت: من فکر می‌کنم بازی قابل قبولی را ارائه دادیم. در سیستم دفاعی عملکرد خوبی داشتیم و روی تور خوب عمل کردیم. تایلند با ترکیبی که با آن برابر آلمان، بلغارستان، روسیه و… به میدان رفته بود، برابر ما حاضر شد و خوشحالم که با این تیم بازی کردیم. این بازی با توجه به ترکیب حریف، از ساعت‌ها تمرین در پیشرفت ما موثرتر بود و به ما کمک کرد.

وی افزود: باید در حمله بیش‌تر کار کنیم تا بهتر عمل کنیم. در این بازی و در لحظات تعیین‌کننده تجربه‌ی بیش‌تر بازیکنان تایلند به کمک این تیم آمد. در دو ست اول، بازی پایاپایی را شاهد بودیم ولی ست سوم تیم تایلند در دفاع بهتر عمل کرد و با توپ‌گیری بیش‌تر پیروز شد. هرچند بهترین بازی خود را ارائه ندادیم ولی در کل از بازی تیم‌مان راضی هستم.

سرمربی تیم بانوان ایران درباره بازی فردای تیمش برابر چین‌تایپه گفت: چین‌تایپه تیمی است که سرعتی بازی می‌کند ما نیاز داریم که به بازی خود سرعت دهیم. باید شرایط خود و حریف را بررسی کنیم تا بازی خوبی را ارائه دهیم. تیم ما در مسیر پیشرفت قرار دارد و هر بازی بهتر می‌شویم. بازبکنان ما هم با انگیزه‌ی بالایی خود را آماده بازی فردا می‌کنند. تیم ما نشان داده که فاصله‌اش با تیم‌های برتر آسیا کم شده و نیاز داریم تا با حضور در این تورنمنت‌ها و بازی با تیم‌های قدرتمند، بیش‌تر پیشرفت کنیم.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به فاصله کوتاه زمانی تا بازی ایران و چین‌تایپه چیست، بیان کرد: شاید بهتر بود زمان بازی کمی عقب می‌افتاد ولی مشکلی وجود ندارد. طبق قانون فاصله دو بازی باید حداقل ۱۴ ساعت باشد و بازی با چین تایپه ۱۶ ساعت دیگر است. ما برای رو به رو شدن با این مسئله کار کرده بودیم و سال گذشته هم این شرایط برایمان پیش آمده بود. به همین دلیل نگران نیستیم. درست است که کار ما سخت می‌شود ولی مشکلی نیست. شرایط میزبانی در سطح بالا و خوبی است.

مهرگان سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر