کد خبر: 800997 A

دو تیم ملوان و آرمان گهر برای کسب نخستین امتیاز خود در فصل جدید به مصاف هم می‌روند.

به گزارش ایلنا، در چهارچوب رقابت های هفته ی دوم لیگ آزادگان، عصر امروز دو تیم ملوان و آرمان گهر به مصاف هم می روند که می توان آن را نبرد بازنده های هفته ی نخست دانست.

ملوان انزلی که اخیرا از کادر مدیریتی گرفته تا عوامل فنی و بازیکنان دچار تحول شده، در هفته ی دوم نخستین بازی خانگی خود را انجام خواهد داد.

قوی سپید انزلی در اولین بازی خود در تهران در حالی که از حمایت حدود صد هوادار انزلی چی برخوردار بود، برابر سرخپوشان با یک گل مغلوب شد و اینک در صدد آن است که در هفته ی دوم با سود بردن از امتیاز میزبانی و نیز بی تجربگی حریف تازه واردش که به تازگی وارد مسابقات لیگ یک شده، باخت هفته ی نخست را جبران و با کسب پیروزی، انزلی چی ها را به ادامه ی فصل امیدوار کند.

در آن سوی میدان آرمان گهری قرار دارد که اخیرا با درخشش در لیگ دو، جواز حضور در لیگ یک را به دست آورده و در اولین تجربه ی خود در خانه با حساب سه بر دو، نتیجه را به گل ریحان البرز واگذار کرد.

آرمان گهر در شرایطی با ملوان مصاف خواهد داد که ملوان از حیث قدمت، سابقه و تجربه، یک سر و گردن از این تیم بالاتر است و این مسئله، کار را برای آرمان گهر در این دیدار دشوار می کند، به ویژه آن که سیرجانی ها باید در خارج از خانه به نبرد با انزلی چی ها بپردازند.

 

ملوان بندر انزلی آرمان گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر