کد خبر: 800965 A

کالدرون به دنبال اولین برد پرگل در لیگ ایران

سرمربی آرژانتینی همانطور که در نشست خبری روز گذشته خود مدعی شده بود احتمالا با ترکیبی تهاجمی به دنبال ارائه فوتبالی زیبا برابر حریف جنوبی باشد.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس در اولین گام از ساعاتی دیگر در استادیوم آزادی میزبان پارس جنوبی است. کالدرون که در این فصل میراث پرافتخار برانکو ایوانکوویچ را در اختیار گرفته برای عبور از نام مربی محبوب هواداران به دنبال این است تا با ارائه فوتبالی تهاجمی، نظرها را به سمت خود جلب کند.

 

با توجه به غیبت حسین ماهینی، علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی نیا، کالدرون احتمالا ترکیب تیمش را بر این اساس در جدال برابر پارس جنوبی به میدان خواهد فرستاد.

بوژیدار رادوشوویچ همانند فصل گذشته بار دیگر در افتتاحیه لیگ حاضر خواهد شد و در غیاب بیرانوند امیدوار به ثبت کلین شیت دیگری در ترکیب این تیم خواهد بود.

علیرغم جذب محمد حسین کنعانی زادگان، ترکیب قلب دفاعی پرسپولیس تغییری نسبت به فصل گذشته نخواهد داشت و سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده زوج دفاعی پرسپولیس را شکل خواهند داد و محمد نادری در سمت چپ و مهدی شیری در سمت راست به میدان می‌روند.

احمد نوراللهی، امید عالیشاه، مهدی ترابی و فرشاد احمدزاده چهار بازیکن خط میانی پرسپولیس را شکل خواهند داد تا قدرت کیفی این خط کاملا به حریف بچربد. در خط حمله هم احتمالا علی علیپور در کنار وحید امیری قرار خواهد گرفت.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی ترابی، علی علیپور و وحید امیری

 

پرسپولیس پارس جنوبی جم ترکیب احتمالی پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر