کد خبر: 800904 A

سرمربی تیم شهر خودرو خراسان گفت: تیمی که بتواند تمرکز بیش‌تری در بازی ها داشته باشد شانس بیش‌تری برای پیروزی خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نخستین نشست خبری خود در لیگ برتر نوزدهم، پیش از دیدار تیمش برابر پیکان اظهار کرد: هواداران منتظر شروع مسابقات بودند. باید فردا اولین بازی را برگزار کنیم. همیشه اولین بازی‌ها بسیار سخت است. با توجه به شرایط خاص ابتدای لیگ، تیمی که بتواند تمرکز بیش‌تری داشته باشد، شانس بیش‌تری برای پیروزی خواهد داشت.

او افزود: مقابل تیمی بازی داریم که یک بار در دیدار تدارکاتی به مصاف آن‌ها رفتیم. بازی سختی داریم اما امیدواریم به هدف خودمان که کسب سه امتیاز است برسیم.

گل‌محمدی در خصوص غایبان تیمش در دیدار نخست شهرخودرو در لیگ برتر ادامه داد: سروش رفیعی برای بازی فردا محروم است و امین قاسمی‌نژاد هم مصدوم است و طی ٢٠ روز آینده به تیم اضافه می‌شود. با توجه به بازیکنانی که از دست دادیم سعی کردیم بازیکنان مد نظر را جذب کنیم. مالک باشگاه هم بسیار زحمت کشیدند و چیزی کم نگذاشتند و توانستیم بازیکنان خوبی جذب کنیم. در فوتبال امروز اسم‌ها بازی نمی‌کنند و باید آمادگی داشته باشید. بازیکنان اسمی ما کار سختی دارند چون باید از اسم خود دفاع کنند.

وی ضمن تقدیر از مالک باشگاه برای فراهم کردن شرایط مالی مناسب تیم شهرخودرو گفت: حمیداوی تلاش بسیار زیادی داشته است و تسویه حساب فصل گذشته را با تمام بازیکنان انجام داده و هیچ بازیکنی طلب ندارد. امسال هم درصد خوبی پرداخت شده و دیروز هم دستور پرداخت پاداش صعود به آسیا را داد، این ها باعث می شود تا ما هیچ نگرانی بابت مسایل مالی نداشته باشیم.

سرمربی تیم شهر خودرو خراسان درباره انتظارات از تیمش گفت: انتظارات بر مبنای امکانات باشگاه باید باشد. نمی‌خواهم موج ناامیدی منتشر کنم اما در بخش آماده‌سازی ضعیف عمل کردیم و نتوانستیم اردوی خارجی برگزار کنیم. امکانات مشهد محدود است و همه باید به حمیداوی کمک کنند در این استان. با لغو اردو و به دلیل نداشتن زمین مناسب خیلی از برنامه‌ریزی‌های ما انجام نشد. بازیکنان هم دیر به ما اضافه شدند، با این حال هواداران نگران نباشند چرا که همه اعضا تلاش می کنند تا با کسب نتیجه دل آنها شاد شود.

یحیی گل‌محمدی شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر