کد خبر: 800736 A

لیگ دسته اول؛

استقلال خوزستان با باخت هفته اول نشان داد در لیگ یک هم شرایط مناسبی ندارد و امکان تکرار نتایج ناخوشایند فصل گذشته وجود دارد.

به گزارش ایلنا، در چهارچوب هفته دوم رقابت های لیگ دسته یک، مس رفسنجان و استقلال خوزستان در رفسنجان برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

مس رفسنجان با هدایت محمد ربیعی به عرصه رقابت های دسته یک وارد شده. شاگردان ربیعی در هفته ی نخست لیگ آزادگان و در خانه  سپیدرود رشت به تساوی بدون گل رضایت دادند. مس در این بازی به شدت تحت فشار نماینده رشت بود و دروازه اش بارها تا آستانه ی فروپاشی پیش رفت.

شاگردان ربیعی علیرغم کسب یک امتیاز خارج از خانه در هفته نخست، نتوانستند چندان عملکرد خوبی از خود نشان دهند و در هفته ی آینده که با دیگر تیم سقوط کرده از لیگ برتر مصاف خواهند داد، می کوشند که با بهره گیری از امتیاز میزبانی، به نتیجه ی مطلوب خود برسند.

استقلال خوزستان هم که اخیرا پس از سال ها حضور در لیگ برتر به رقابت های لیگ یک سقوط کرده، در هفته ی نخست در خانه خود با یک گل مغلوب بادران تهران شد، مسئله ای که بیانگر آن بود که این در لیگ یک هم کار دشواری پیش رو دارد.

قهرمان سابق لیگ برتر ایران که سودای بازگشت به سطح اول فوتبال کشور را در سر دارد، در هفته ی دوم باید در دیداری خارج از خانه به تقابل با مس رفسنجان بپردازد، تقابلی که قطعا برای آبی پوشان اهوازی آسان نبوده و این تیم کار سختی را برای جبران شکست هفته ی نخست خود خواهد داشت.

بازی مس رفسنجان و استقلال خوزستان، عصر پنجشنبه به میزبانی مس برگزار خواهد شد.

استقلال بازی تساوی بدون گل رقابت لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر