کد خبر: 800323 A

بازیکن ایرانی تیم آوس پرتغال گفت: تاسف می‌خورم که در بازی ایران برابر پرتغال در جام جهانی 2018 غایب بودم. این بازی رویای من بود.

به گزارش ایلنا به نقل از روزنامه Abola پرتغال، مهرداد محمدی درباره روابط خود با برادرش که در فصل جاری پس از 3 سال بازی در تیم احمد گروژنی روسیه به تیم خنت بلژیک پیوسته است گفت: ما به اتفاق هم رشد و مبارزه کردیم. روابط میان من و میلاد بسیار عالی است. ما برای هم فراتر از یک برادر هستیم.

او در خصوص تبریک میلاد درباره گلزنی اخیرش ادامه داد: من و میلاد دوستان خوبی برای هم هستیم. پیش از این گفت‌وگو با میلاد یک ساعت صحبت کردم. او گلزنی من دربازی اخیر تیم آوِس در لیگ برتر پرتغال را تبریک گفت. البته من هم به میلاد نخستین حضور 90 دقیقه‌‌ای در ترکیب تیم خنت بلژیک را تبریک گفتم. همه از این اتفاق‌ها در کشورمان خوشحال هستند که شامل ما نیز می‌شود.

بازیکن ایرانی آوِس درباره شرایط زندگی در ایران تصریح کرد: زندگی در ایران، آسان، زیبا و امن است. عاشق کشورم هستم و مردم ایران عاشق فوتبال هستند. این ورزش محبوب ماست. تاسف می‌خورم که در بازی ایران برابر پرتغال در جام جهانی 2018 غایب بودم. این بازی رویای من بود. من فرهنگ و میهمان‌نوازی مردم پرتغال را دوست دارم. هرگز در این کشور احساس تنهایی نمی‌کنم. احساس می‌کنم در تیم بسیار خوبی هستم.

میلاد محمدی مهرداد محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر