کد خبر: 800213 A

مدافع سرخپوشان پاکدشت در گفتگو با ایلنا؛

مدافع تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت از پیروزی تیمش مقابل ملوان بندرانزلی می‌گوید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید محمد حسینی مدافع جوان تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت درخصوص بازی با ملوان بندرانزلی گفت: بازی خوبی بود. تیم حریف برای گرفتن حداقل امتیاز ممکن به تهران آمده بود و ما نیز می‌خواستیم لیگ را با قدرت شروع کنیم که به این هدف رسیدیم.

وی افزود: قابل ملوان ما یک تیم بودیم. تمام تیم در خدمت کادرفنی بود و باتوجه به اینکه دستورات کادرفنی را مو به مو اجرا کردیم، موفق شدیم 3 امتیاز بازی را از آن خود کنیم و گام بلندی را برای رسیدن به هدفمان گرفتیم.

حسینی در ادامه افزود: موقعیت‌های بسیار خوبی را روی دروازه ملوان ایجاد کردیم. چندین تک به تک را متاسفانه از دست دادیم که چون در ابتدای بازی‌ها قرار داریم، طبیعی است و یقین دارم در هفته‌های آینده وضعیت گلزنی ما بهتر خواهد شد. می‌توانستیم حداقل 3 یا 4 گل به ملوان بزنیم که نشد ولی به هدفمان که کسب 3 امتیاز بازی بود، رسیدیم.

مدافع سرخپوشان پاکدشت در خاتمه اظهار داشت: استارت خوب در یک لیگ فرسایشی بسیار مهم است. خداروشکر با قدرت استارت زدیم و امیدوارم در ادامه مسیر سخت‌مان نیز همینگونه پر قدرت ادامه دهیم و بتوانیم اول مدعی باشیم و سپس به لیگ برتر نیم نگاهی داشته باشیم.

سید محمد حسینی لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان سرخپوشان پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر