کد خبر: 800172 A

رییس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن در کنار شهرخودرو و دکتر حمیداوی باشیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌، ورزشی شهرخودرو خراسان، احسان اصولی در مراسم رونمایی از لباس تیم شهرخودرو اظهار کرد: در ارکان مختلف مدیریتی شهر و استان همدل با تیم شهرخودرو هستیم و همانطور که در گذشته کنار تنها نماینده شهرخودرو بودیم، در فصل آتی نیز کنارشان خواهیم‌بود.

اصولی خاطرنشان کرد: برای مسابقات پیش‌رو در حال فعالیت هستیم تا به بهترین شکل ممکن شرایط میزبانی فراهم شود. در مسیری که سال گذشته طی کردیم، همانطور که دوستان گفتند، حمیداوی ناجی فوتبال این استان بود. او از جیبش برای فوتبال خرج کرد. حمیداوی می توانست سکه و زمین برای شخص خودش بخرد، اما او عاشقانه پای کار فوتبال خراسان آمد و تلاش فراوانی برای موفقیت تیم شهرخودرو کرد.

وی افزود: به هواداران وعده می‌دهم که در بخش‌های مختلف هیچ کوتاهی صورت نخواهدگرفت و تلاش می‌کنیم تا فوتبال شهر مشهد و استان خراسان رضوی، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته‌باشد.

وی افزود: سعی می‌کنیم در شورا و شهرداری به شکلی شرایط را پیش ببریم که بتوانیم به حمیداوی و مجموعه شهرخودرو در این مسیر کمک خوبی داشته‌باشیم. امیدوارم این تیم به شکلی نتیجه بگیرد که دل همه مردم خراسان شاد شود.‌

لیگ برتر فوتبال احسان اصولی شهر خودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر