کد خبر: 800122 A

اختصاصی ایلنا؛

تیم شهر خودرو مشهد امشب مراسم رونمایی از پیراهن جدید خود و کسب سهمیه آسیایی را جشن گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا از شهر مشهد،  از ساعت 19:00 امشب مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم شهرخودرو مشهد در حال برگزاری است.

*این در حالی است که شاگردان گل محمدی در چارچوب هفته اول نوزدهمین دوره لیگ برتر از ساعت 19:10 روز جمعه مهمان پیکان تهران هستند.

  *اجرای مراسم به عهده محمد رضا احمدی است.

رو امضا

*بازیکنان پیش از ورود به سالن مراسم،  از فرش قرمز عبور می کنند و در صفحه مشخص شده ضمن امضاهای یادگاری برای تیم خودشان آرزوی موفقیت می کنند.

*طبق اعلام مسئولان این مراسم جشن آسیایی شدن تیم شهر خودرو هم محسوب می شود که در این فصل توانستند یکی از سهمیه های لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.

*بازیکنان به صورت هماهنگ وارد سالن برگزاری مراسم شدند که با تشویق حاضران به ویژه سید مهدی رحمتی همراه بود. هواداران شهر خودرو به او لقب «عقاب شهر خودرو» را دادند و با این عنوان او را تشویق کردند.

*بعد از ورود بازیکنان پدیده، یحیی گل محمدی پشت تریبون قرار گرفت و برای حاضرین صحبت کرد.

گل محمدی سخنرانی

*گل محمدی نتیجه سال گذشته شهر خودرو را خوب دانست و گفت این نتیجه با همکاری بازیکنان، کادرفنی و مدیران تیم و شهر مشهد به وجود آمد.

*اصولی رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی ضمن تمجید از حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو گفت:«حمیداوی ناجی تیم شهرخودرو است  از هزینه‌ی شخصی این تیم را همه جوره حمایت می کند، ما قدردان این لطف هستیم.»

* حمیداوی بعد از دعوت به جایگاه سخنران، در خصوص هدف تیمش اظهار داشت: ما برای قهرمانی پیش می رویم.

*بازیکنان به ترتیب به جایگاه دعوت شدند و از لباس آنان رونمایی شد.

 

تیم سروش و

گل محمدی رحمتی سروش رفیعی روح الله باقری شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر