کد خبر: 799936 A

سردار حسن رحیمی گفت:‌موضوع لیدرها جمع شده و کسانی که بعنوان مشوق در کنار باشگاه و تیم هستند. حتما بایستی صلاحیت و پیشینه آن‌ها بررسی شود.

به گزارش ایلنا، ششمین جلسه امنیت رویدادهای ورزشی در آستانه آغاز لیگ برتر  امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

سردار رحیمی فرمانده پلیس تهران بزرگ با تشکر از همکاری‌های متقابل وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با مجموعه نیروی انتظامی گفت: پلیس در تمامی رویدادهای ورزشی فرمانده میدان است و امنیت داخل و خارج استادیوم ها بر عهده یگان ویژه و پلیس پیشگیری و یگان امداد است.

فرمانده پلیس تهران ادامه داد: پلیس مقتدرانه در صحنه حضور دارد و کنترل کامل را بر فضای برگزاری رویداد داریم. وضعیت استادیوم آزادی نسبت به دو سال گذشته بسیار بهتر شده و با نصب گیت ها و بلیط فروشی الکترونیکی، شرایط برگزاری بسیار بهتر خواهد شد.

 وی افزود: در لیگ برتر جدید، موضوع لیدرها جمع شده و کسانی که بعنوان مشوق در کنار باشگاه و تیم هستند حتما بایستی صلاحیت و پیشینه آن‌ها بررسی شود و در هر شکل آن مسئولیت قانونی تخلفات احتمالی آن‌ها بر عهده مدیران باشگاه‌هاست و بایستی پاسخگو باشند. امنیت و آسایش خاطر هواداران در زمان حضور در استادیوم هدف اصلی نیروی پلیس است و توقع داریم فدراسیون فوتبال و مجموعه انضباطی آنجا با مربیان و بازیکنانی که با مصاحبه های تنش زا این آرامش و نشاط را بر هم می زنند برخورد قانونی کند.

پلیس تهران بزرگ لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر