کد خبر: 799808 A

دکتر جوانمرد به روابط عمومی سازمان لیگ خبر داد؛

مدیرکل اداره ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد از حضور قدرتمند این تیم در لیگ های کشتی آزاد و فرنگی خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، دکتر کمال جوانمرد، مدیرکل اداره ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد بعد از مذاکراتی که با رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ کشتی داشت، از حضور قدرتمند این تیم در لیگ‌های کشتی آزاد و فرنگی در سال 98 خبر داد.

دکتر جوانمرد بعد از اعلام این خبر در گفت‌وگو با روابط عمومی سازمان لیگ کشتی گفت: همانطور که می دانید سال هاست دانشگاه آزاد در لیگ های رشته های مختلف ورزشی حضور فعالی دارد. در کشتی هم بعد از آمدن آقای دکتر دبیر شرایط مناسبی به وجود آمد و با توجه به مذاکراتی که با ایشان و رییس سازمان لیگ کشتی داشتیم، قرار بر این شد در لیگ های کشتی آزاد و فرنگی تیمداری کنیم.

وی افزود: قرار است تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد از استان مازندران و تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد از خوزستان وارد لیگ برتر شوند. به هر حال مهد کشتی آزاد در ایران استان مازندران و مهد کشتی فرنگی هم خوزستان است.

مدیرکل اداره ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد در پاسخ به این سوال که تیم های دانشگاه آزاد با چه شرایطی وارد لیگ خواهند شد، عنوان کرد: همواره سیاست دانشگاه آزاد در تمام رشته های ورزشی همین بوده که تیم های خود را برای حضور در فینال ببندد. سال قبل 16 تیم در لیگ های مختلف داشتیم و امسال این تعداد به 24 تیم رسیده است. برند دانشگاه آزاد مقتدر است و ما در لیگ کشتی هم سعی می کنیم تیم قدرتمند راهی مسابقات کنیم.

دکتر جوانمرد در پایان با اشاره به پتانسیل دانشگاه آزاد در استان مازندران گفت: اگر ما تصمیم گرفتیم از استان مازندران در لیگ کشتی آزاد شرکت کنیم، دلیلش پتانسیلی است که در این استان داریم. می خواهیم از کشتی گیرانی مثل رضا یزدانی، حسن یزدانی و کمیل قاسمی که در دانشگاه آزاد دانشجو بودند و هستند، استفاده کنیم. همچنین در بخش مربیان و سرپرستان هم می توانیم روی افرادی همچون مجید ترکان، عسکری محمدیان و کوروش علیزاده حساب باز کنیم. البته از پتانسیل سایر استان ها نیز استفاده خواهیم کرد.

کمیل قاسمی حسن یزدانی کمال جوانمرد سازمان لیگ کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر