کد خبر: 799371 A

عنایتی در گفت و گو با ایلنا:

سرمربی قشقایی در خصوص شرایط استقلال صحبت نکرد.

رضا عنایتی سرمربی تیم قشقایی شیراز در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص برد تیمش مقابل مس کرمان در هفته اول لیگ دسته اول اظهار داشت: بازی دیروز برای ما خیلی اهمیت داشت زیرا که هفته اول بود و ما باید مسابقات را با برد شروع می‌کردیم. تیم مس کرمان هم از لحاظ ساختاری و قدمت تیم بسیار خوبی بودند و به بازیکنانم تبریک می‌گویم که سه امتیاز باارزش را کسب کردند.

وی ادامه داد: نیمه اول آن طور که ما دوست داشتیم پیش نرفت اما در نیمه دوم از بازیکنان باتجربه تیمم تشکر می‌کنم که شرایط را به نفع تیم ما رقم زدند. باید بگویم اول راه هستیم و تیم ما هنوز خیلی کار دارد.

سرمربی قشقایی در خصوص اینکه آیا کار کردن در لیگ یک سخت‌تر است یا لیگ برتر افزود: قطعا کار کردن در لیگ یک سخت‌تر است حتی از بازی کردن زیرا که هر 18 تیم لیگ یک شانس صعود دارند و همین دلیل باید از همان ابتدا با تمام توان و تلاش به میدان برویم.

وی درباره اینکه آیا در کار مربیگری از کسی الگوبرداری می‌کرد یا خیر، افزود: من از هر چیزی که ببینم و بتوانم از آن یاد بگیرم الگوبرداری می‌کنم و این گونه نیست که بخواهم از شخص خاصی الگوبرداری کنم.

عنایتی در خصوص اینکه آیا از شرایط نقل انتقالات تیمش رضایت دارد بیان داشت: با توجه به بضاعتی که داشتیم نسبت به یارگیری اقدام کردیم باید بگویم از نقل و انتقالات راضی هستم و احتمالا با جذب یکی دو بازیکن دیگر پرونده نقل و انتقالاتمان بسته خواهد شد.

وی درباره اینکه آیا از استقلال هم بازیکنی جذب کرد یا خیر؟ اذعان داشت:‌ ما دو بازیکن جوان از استقلال جذب کردیم به نام حسین حیدری و سهیل فداکار که انشاالله بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

عنایتی درباره اینکه آیا در مربیگری نسبت به گذشته باتجربه‌تر شده است یا خیر گفت: هر روزی که در مربیگری می‌گذرد نسبت به روز قبل تجربه کسب می‌کنیم من هم سعی کردم در دنیای مربیگری بیشتر از تجربیات دیگران استفاده کنم تا چیزی را بخواهم خودم تجربه کنم این یک درس در فوتبال است.

وی درباره اینکه آ‌یا به مسئولان قشقایی قول صعود داده است یا خیر گفت: من هیچ قول صعودی ندادم و در کل فکر می‌کنم هیچ مربی‌ چنین کاری را انجام نمی‌دهد اما این قول را می‌دهم که تا لحظه آخر برای رسیدن به موفقیت تلاش کنیم.

عنایتی در پایان در خصوص اینکه شرایط استقلال را در حال حاضر چطور ارزیابی می‌کند، گفت: اکنون سرمربی قشقایی هستم و تمام تمرکزم روی این تیم است و بهتر است در خصوص استقلال صحبتی انجام ندهم.

قشقایی شیراز رضاعنایتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر