کد خبر: 799066 A

ورزشکاران دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم فوتبال پرشین ( کودکان حاشیه نشین و کم برخوردار ) وابسته به جمعیت امام علی(ع)، با حضور در آکادمی ملی المپیک تمرینات خود را پیگیری کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 27 ورزشکار دعوت شده به دومین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم تمرینات بدنسازی خود را با حضور کادرفنی این تیم در مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک پیگیری کردند.

گفتنی است آکادمی ملی المپیک در راستای توسعه سیاست ها و رویکرد اجتماعی خود از طریق ورزش و پیروی از خط مشی تعیین شده از سوی کمیته بین المللی المپیک مبنی بر تمرکز بر ابعاد اجتماعی فلسفه المپیزم، امروز میزبان 27 نفر از نوجوانان تیم منتخب فوتبال پرشین جمعیت امام علی (ع) بود.

لازم به ذکر است طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در کادرفنی این تیم، اعضای تیم فوتبال پرشین که همگی متولدین 1383 و 1384 و در رده سنی نوجوانان می باشند، به منظور آماده سازی بهتر، هر ماه در اردوهایی پنج روزه حضور خواهند یافت.

شایان ذکر است این آکادمی هفته آینده نیز میزبان تمرینات آماده سازی تیم جوانان منتخب فوتبال باشگاه پرشین جمعیت امام علی (ع) خواهد بود.

 

آکادمی ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر