کد خبر: 799059 A

نوید فریدى مربى استقلال مؤسس آکادمى النجمة الزرقأ (ستاره هاى آبى) امارات شد.

به گزارش ایلنا، فریدى مربى٣ سال اخیر تیم‌هاى پایه  استقلال که چندى پیش براى کلاس مربیگرى به امارات سفر کرده بود بعد از اتمام کلاسها با مشارکت یک گروه از مربیان تیم ملى جوانان امارات و اروپایى ومدیران باتجربه، آکادمى فوتبال درجه A النجم الزرقا (ستاره هاى آبى) را تاسیس کرده و قرار است از این فصل در لیگ آکادمی‌هاى فوتبال امارات در سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان شرکت کنند.

فریدى از باشگاه استقلال و مدیران این باشگاه و پیشکسوتان استقلال تشکر ویژه اى کرد و ابراز امیدوارى کرد که در آینده با این باشگاه رابطه اى نزدیک خواهد داشت و در برنامه دارد تیمهاى پایه این باشگاه باشگاه را براى مسابقات دوستانه به امارات نیز دعوت کند. این آکادمى به دلیل به روز بودن و امکانات پیشرفته و شرایط آموزش به روز دنیا در نظر دارد تعامل بیشترى با باشگاههاى ایران جهت آموزش نخبگان فوتبالى و ترانسفر بازیکنان داشته باشد.

وى با اشاره به اینکه تجربیات خوبى در استقلال و در لیگ برتر در سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان کسب کرده از تمامى کسانى که این چند سال حمایت و راهنمایش کردند تشکر ویژه کرد.

 این اولین بار است که از نسل جدید مربیان جوان از ایران و از مربیان باشگاهى  یک مربى فعالیت خود را در کنار بهترین مربیان اماراتى و اروپایى به سطح خارج از کشور رسانده است.

نوید فریدی ستاره‎‌های آبی النجم الزرقا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر