کد خبر: 799018 A

میلاد فراهانی در گفتگو با ایلنا:

میلاد فراهانی گلر فصل پیش تیم شهرخودرو معتقد است، تیم گل گهر سیرجان به دلیل حفظ بازیکنان باتجربه فصل گذشته، جذب بازیکنان باکیفیت جدید و پشتیبانی مناسب پدیده لیگ نوزدهم خواهد بود.

میلاد فراهانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص علت جدایی از تیم شهرخودرو اظهار داشت: متاسفانه شرایط آنجا برایم خوب پیش نرفت ، بدلیل عدم توافق مالی با مسئولان باشگاه شهر خودرو  و پیشنهاد جدی از طرف باشگاه گل­ گهر در نهایت از این تیم جدا شدم.

فراهانی درخصوص علت پیوستن خود به تیم گل گهر و اینکه آیا پیشنهاد دیگری هم از تیم‌های لیگ برتری داشت عنوان کرد: بله  سه تا پیشنهاد از تیم های خوب  لیگ برتر داشتم.اما با صحبت هایی که با مسئولان باشگاه انجام دادم و با توجه به اینکه باشگاه گل گهر بسیار تیم باثبات بدون بدهی ، با امکانات و دارای پشتیبان قوی بود در نهایت به این تیم پیوستم.

گلرجدید تیم گل گهر سیرجان در خصوص تجربه کارکردن با وینگوبگویچ ادامه داد: آقای بگوویچ مربی بسیار بزرگی هستند و به واسطه­ی سالها تجربه  حضور در فوتبال  به تمامی شرایط کارکردن در ایران اشراف دارند. و خوشبختانه  این شانس را دارم تا بتوانم ازتجربیات ایشان استفاده کنم و عملکرد خوبی از خودم ارائه دهم تا شاهد موفقیت های تیم گل گهر در رقابت های لیگ برتر باشم.

وی در خصوص اهدافش برای فصل پیش رو توضیح داد: بدون شک تمامی بازیکنان با شروع تمرینات برای شرکت در رقابت های لیگ برتر برای خودشان هدف گذاری میکنند. الویت اولم  کسب نتایج عالی و موفقیت تیم  گل گهرو اولین هدف شخصی­ام گل نخوردن و ثبت کلین شیت است.تا با گذرزمان هم بتوانیم در کنار تمامی بازیکنان و کادر مدیریتی باشگاه به شرایط مطلوب دست پیدا کنیم و هم جزو اسامی دعوت شدگان به تیم ملی فوتبال باشم.

فراهانی در واکنش به پیش‌بینی‌اش در مورد جایگاه تیم گل گهر در اولین تجربه لیگ برتر این تیم ادامه داد: با وجود اینکه تیم گل گهر اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه میکند، اما با توجه به حفظ بازیکنان با تجربه فصل گذشته و جذب بازیکنان باکیفیت جدید، پشتیبانی بسیار قوی که بنظرم از عوامل اصلی موفقیت یک تیم است بدون شک پدیده و شگفتی ساز لیگ نوزدهم خواهد بود.

گفتگو:ترنم کشاورز

گل گهر سیرجان میلاد فراهانی وینگو بگویچ شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر