کد خبر: 798871 A

مهاجم با سابقه تیم اتلتیک بیلبائو شب گذشته با گل دقیقه 89 مقابل بارسلونا شکست فراموش نکردنی برای آبی اناری پوشان رقم زد.

به گزارش ایلنا، آدوریز قصد دارد در پایان فصل بازنشسته شود اما این ستاره 38 ساله اتلتیک بیلبائو نشان داد که به لطف گلفراموش نشدنی دقیقه 89 دقیقه شب گذشته مقابل بارسلونا، هنوز تکنیک زیاید برای نشان دادن دارد.

این مهاجم اسپانیایی که در طول حرفه خود سه بار جدا از باشگاه اتلتیک بازی کرده است، از سال 2012 با این تیم بوده و در 391 بازی 172 گل به ثمر رسانده است. او همچنین در دوران حرفه‌ای خود برای تیم‌های رئال وادادولید، مایورکا و والنسیا بازی کرده و 13 بازی ملی برای تیم ملی اسپانیا در کارنامه دارد.

آدوریز در جمع خبرنگاران گفت:"این تیم شگفت انگیز بوده است. هیچ شروعی بهتر از کسب سه امتیاز مقابل بارسلونا نیست. من گفتم که تا روز آخر برای کمک به باشگاه در آنجا خواهم بود و حال توانستم آن را اثبات کنم. تا روز آخر در باشگاه به باشگاه کمک کنم."

او ادامه داد:"جو سن مامس همیشه غیرقابل نفوذ است. اتلتیک باشگاهی برای بازیکنان جوان است. شما باید به آنها اطمینان دهید و به آرامی با آنها بروید. آنها در طول سال به ما بسیار کمک خواهند کرد."

بارسلونا اتلتیک بیلبائو آرتیز آدوریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر