کد خبر: 798615 A

در حضور ١٠ هزار تماشاگر میزبان قهرمان شدیم

سرمربى تیم جوانان پس از قهرمانى در مسابقات کافا گفت:این موفقیت حاصل زحمات مربیان تیم هاى پایه فوتبال ایران است.

به گزارش ایلنا، سیروس پورموسوى در گفت و گو با سایت رسمى فدراسیون فوتبال گفت: ابتدا جا دارد از تلاش تمامى اعضاى تیم، بازیکنان و همکارانم در کادر فنى تشکر کنم که با تلاش شبانه روزى توانستند نتایج خوبى را در این رقابت ها کسب کنند اما حقیقت این است که کار ما از اینجا شروع شده و فرصتى براى خوشحالى نداریم. از روز شنبه همه چیز از ابتدا آغاز خواهد شد تا با برنامه ریزى و تلاش در مسیر موفقیت گام برداریم.

سرمربى جوانان اضافه کرد:بازى بسیار سختى برابر تاجیکستان داشتیم. بیش از ١٠ هزار تماشاگر از تیم میزبان حمایت مى کردند و تیم ما در همین شرایط برترى داشت و حتى اگر از فرصت ها استفاده مى کردیم شایسته پیروزى در این مسابقه بودیم. کسب ١٠ امتیاز در چهار مسابقه ارزشمند است خصوصا با توجه به اینکه حریفان قدرتمندى داشتیم و سطح فوتبال این تیم ها به واقع پیشرفت کرده است. خوشحالم که در فاز دفاع و حمله به خوبى عمل کردیم و در نهایت قهرمان شدیم. در واقع خوشحالى ما از این بابت است که خودباورى و اعتماد بنفس لازم براى بچه ها ایجاد شد و این مسئله مى تواند به ما کمک کند.

پورموسوى همچنین اظهار داشت:قهرمانى مسابقات کافا را به مربیان پرتلاش و زحمت کش فوتبال پایه تقدیم مى کنیم چرا که این موفقیت حاصل زحمات آنهاست. کسانى که هیچ ادعایى ندارند و با کمترین درآمد شناسایى و پرورش استعدادها را به بهترین شکل انجام مى دهند. درخشش و موفقیت تیم هاى پایه حاصل زحمات آنهاست و ما در سطح ملى از حاصل تلاش این عزیزان استفاده مى کنیم. جا دارد از سفیر محترم جمهورى اسلامى ایران آقاى صابرى و همکارانشان تشکر کنم همچنین از باشگاههایى که با ما همکارى خوبى داشتند و بازیکنانشان را در اختیار تیم جوانان گذاشتند. همچنین از حمایت هاى فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان و کمیته فنى قدردانى مى کنم.

تیم جوانان ایران سیروس پورموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر