کد خبر: 797732 A

بازیکن سابق استقلال برای دستیابی به رویای حضور در لیگ انگلیس با مشکل بزرگی مواجه شد.

به گزارش ایلنا، روزبه چشمی، مدافع فصل پیش استقلال می‌توانست یکی از جذاب‌ترین انتقال‌های فوتبال ایران را رقم بزند اما به دلیل قانون کشور انگلیس این رؤیا به حقیقت تبدیل نشد. چشمی اولین بازیکنی بود که به مدیران استقلال اعلام کرد قصد جدایی و حضور در فوتبال اروپا را دارد و در این بین مدیران باشگاه هم خیلی زود جانشین او را جذب کردند و با سیاوش یزدانی قرارداد امضا شد.

روزبه چشمی با توجه به شرایط سنی‌اش می‌خواهد برای فصل جدید در اروپا بازی کند اما با وجود اینکه اکثر لیگ‌های اروپایی حداکثر تا هفته آینده آغاز می‌شود او هنوز تیم فصل بعد خود را انتخاب نکرده است اما چشمی از چه تیم‌هایی پیشنهاد دارد و به کدام باشگاه‌ها نزدیک شده است؟ چندی پیش عکسی از روزبه چشمی در فرودگاه انگلیس منتشر شد که در این بین گمانه‌زنی‌ها مبنی بر این موضوع بود که او احتمالاً به تیمی از این کشور خواهد پیوست. این گمانه‌زنی‌ها واقعیت داشت، چرا که چشمی در آستانه امضای قرارداد با ناتینگهام‌فارست بود؛ تیمی که فصل قبل کریم انصاری‌فرد را در اختیار داشت و البته در چمپیونشیپ حضور دارد.

اما چرا این انتقال رسمی نشد؟ چشمی تا آستانه امضای قرارداد با ناتینگهام‌فارست پیش رفت اما چون دو بازی ملی کم داشت، نتوانست از انگلستان ویزای کار دریافت کند و به همین دلیل حضورش در این تیم منتفی شد.

 بعد از منتفی شدن حضور چشمی در ناتینگهام‌فارست، همچنان او تمایل دارد فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد و به همین دلیل مذاکرات با تیم‌های دیگر ادامه دارد.

گفته می‌شود چشمی رؤیای حضور در کشورهایی مثل اسپانیا، فرانسه و یا بلژیک را دارد و در تلاش است فصل بعد در این کشورها به فوتبالش ادامه بدهد.

از سپاهان به عنوان جدی‌ترین گزینه چشمی یاد می‌شود و اگر به هر دلیلی او نتواند در اروپا بازی کند، احتمال اینکه با امضای قرارداد با سپاهان شاگرد امیر قلعه‌نویی شود، زیاد است.

هر چند هم خودش و هم مدیر برنامه‌اش معتقدند که الآن وقت بازگشت به لیگ ایران نیست.

روزبه چشمی ناتینگهام فارست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر