کد خبر: 797415 A

گلر ذوب آهن شب بدی برابر الاتحاد داشت و از عوامل اصلی شکست این تیم بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن شب گذشته در دوحه قطر میزبان الاتحاد عربستان بود و دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را برابر این تیم برگزار کرد.

ذوبی‌ها با شکست 4-3 در این بازی و با توجه به باخت 2-1 در دیدار رفت برابر حریف عربستانی نتوانستند جواز حضور در مرحله بعدی رقابت‌ها را کسب کنند.

شاگردان منصوریان که با توجه به شکست در دیدار رفت نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار داشتند، نیمه نخست با تساوی بدون گل به رختکن رفتند و در ابتدای نیمه دوم دروازه‌شان باز شد ولی خیلی زود توانستند این گل را جبران کنند و به بازی برگردند ولی اشتباه مرگبار محمدباقر صادقی و گل به خودی او یک دقیقه بعد از گل ذوب آهن به نوعی کار این تیم را تمام کرد چرا که پس از این گل ذوبی‌ها برای صعود نیاز به زدن 3 گل دیگر داشتند.

علیرضا منصوریان هم در صحبت‌های خود پس از این بازی به نقش گل دوم در حذف تیمش اشاره داشت و عنوان کرد که این گل به نوعی عامل حذف تیمش شده است.

محمد باقر صادقی از گلرهای باتجربه لیگ است که با توجه به جدایی رشید مظاهری از جمع ذوبی‌ها تبدیل به دروازه‌بان اصلی این تیم در فصل جدید شده ولی عملکرد نه چندان مطمئن او در دو دیدار آسیایی موجب نگرانی ذوبی‌ها شده است.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان محمد باقر صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر