کد خبر: 797319 A

هافبک جدید استقلال معتقد است تیم به شرایط خوبی در تمرینات رسیده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مسعود ریگی هافبک سابق پدیده که امسال به استقلال پیوسته است تمام تلاشش را اجام می‌دهد که به پیراهن تیم ملی برسد او می‌داند که راه سختی در پیش دارد اما تمام تلاشش را انجام می‌دهد که به این مهم دست پیدا کند.

 

* شرایط تیم‌تان به چه صورت است؟

تیم‌مان شرایط بیسار خوبی دارد تمرینات بسیار خوبی را هم در این چند وقت پشت سر گذاشتیم بازی‌های تدارکاتی خوبی را هم انجام دادم و از لحاظ هماهنگی شرایط‌مان ایده‌آل است تلاش می‌کنیم پیش از شروع فصل یک هماهنگی نسبتا خوبی داشته باشیم.

 

* کار کردن با استراماچونی به چه صورت است؟

ایشان مربی بسیار حرفه‌ای و منظمی است کار کردن با ایشان باعث می‌شود خیلی زود بتوانیم پیشرفت کنیم. مربیان ایتالیایی معمولا به سخت‌گیری و نظم و انضباط خیلی اهمیت می‌دهند و فکر می‌کنم با حضور ایشان امسال استقلال شرایط خوبی داشته باشد.

 

*‌ به نظرت استقلال امسال می‌تواند قهرمان شود آبی‌ها شش سال است قهرمان نشدند؟

فکر می‌کنم تا بازی‌ها شروع نشود صحبت کردن از قهرمانی زود باشد اما تمام تلاش بازیکنان و مجموعه باشگاه این است که به این عنوان دست پیدا کنیم. ما از همان ابتدا به دنبال کسب عنوان قهرمانی هستیم و باید برای رسیدن به آن تلاش‌مان را دوچندان کنیم.

 

*‌ در تیم سابقت پدیده بهترین عملکرد را داشتی می‌توانی همین روند را در استقلال داشته باشی ؟

شرایط بازیکنان در تیم استقلال و پرسپولیس با تیم‌های دیگر متفاوت است انتظارات هواداران از شما خیلی بیشتر است و به‌الطبع باید تلاشت را بیشتر کنید می‌دانم برای موفقیت در استقلال باید با تمرکز بالا در تمرینات و بازی‌ها ظاهر شوم می‌خواهم همان شرایط خوب پدیده را در استقلال تجربه کنم.

 

* به پیراهن تیم ملی هم فکر می‌کنید؟

خوبی تیم‌های بزرگ این است که اگر خوب بازی کنی به تیم ملی هم دعوت می‌شوی من تازه 28 سال دارم و می‌توانم همچنان به تیم ملی فکر کنم و به آن برسم امیدوارم این اتفاق خوب امسال برایم بیفتد.

 

*‌ قرعه‌کشی لیگ هم انجام شد ارزیابی‌ات از آن چیست؟

به هر حال ما باید با همه تیم‌ها بازی کنیم و بازی سخت و آسانی وجود ندارد تیمی هم که می‌خواهد قهرمان شود باید از همان ابتدا به دنبال کسب پیروزی باشد.

استقلال مسعودریگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر