کد خبر: 797216 A

اولتیماتوم باشگاه به تیم‌های پایه به خاطر نتایج ضعیف؟

سرمربی تیم امید پرسپولیس دریافت اولتیماتوم از باشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس این روزها در تیم‌های رده‌های پایه از لحاظ نتیجه‌گیری اوضاع خوبی ندارد و شنیده شده که مدیران باشگاه از این وضعیت راضی نیستند و حتی در واکنش به این موضوع به مدیران تیم‌های پایه اخطار و اولتیماتوم داده‌اند.

اسماعیل حلالی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: ما از لحاظ نتیجه‌گیری خوب عمل نکردیم ولی بازیکنان در حال پیشرفت هستند و آینده خوبی در آنها می‌بینم. اینکه می‌گویند اخطار داده‌اند به ما و اولتیماتوم داده‌اند صحت ندارد و چنین صحبتی با ما نشده است.

وی افزود: ما روز سه‌شنبه هفته قبل دیداری با آقای عرب داشتیم که تمام مربیان پایه در آن حضور داشتند و در مورد معوقات مالی صحبت شد و اصلاً صحبت نتایج مطرح نشد. ما 11 ماه است که یک هزار تومانی هم از باشگاه نگرفته‌ایم.

سرمربی تیم امید پرسپولیس در ادامه گفت: مشکل تیم ما این است که بازیکنان مان را از طریق تست گیری جذب کردیم و این را به باشگاه اعلام کردم. اگر قرار است هزینه شود و بازیکن جذب شود باید با نظر خودم باشد ولی اینطور شد که بازیکن را از طریق تست جمع کردیم. بازیکن در تست و تمرین خوب بازی می‌کند، در بازی دوستانه عالی است ولی در بازی رسمی کیفیتش افت می‌کند. مشخص است این بازیکن استعداد دارد و باید راهنمایی شود.

حلالی در پایان عنوان کرد: نباید در فوتبال پایه دنبال نتیجه‌گیری بود. من می‌توانم مثل بقیه به بازیکنم بگویم خودت را 10 دقیقه زمین بیانداز تا بازی را ببرم ولی بازیکنم چیزی یاد نمی‌گیرد و مجبور می‌شود بعد از چند سال فوتبال را کنار بگذارد. از همین تیم من چند بازیکن آینده‌دار بیرون می‌آید و باید به آنها یاد داد و صبر کرد.

پرسپولیس اسماعیل حلالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر