سرخط خبرها:
کد خبر: 796978 A

تاریخ شروع لیگ برتر اگرچه هنوز به صورت دقیق مشخص نیست اما به نظر می‌رسد به زودی سازمان لیگ درباره زمان آن تصمیم گیری خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، سه شنبه هفته گذشته نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر قرعه کشی شد و تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌های برنامه کامل خود را دریافت کردند اما زمان آغاز بازی‌ها مشخص نشد.

با وجود اینکه انتظار می‌رفت با گذشت 10 روز از مردادماه بازی‌های فصل جدید لیگ برتر استارت بخورد اما به دلیل قوانینی که فدراسیون فوتبال باشگاه‌ها را به اجرا و پیروی از آن ملزم کرده بود، هنوز استانداردهای لازم برای این امر محقق نشده است.

فدراسیون فوتبال به باشگاه‌ها اعلام کرده بود تا با مشخص کردن گیت‌های ورودی ورزشگاه‌ها، شماره گذاری صندلی‌ها و نصب دوربین‌های مداربسته ورزشگاه‌های خود را تجهیز کنند تا با شرایط مناسب و بدون مشکل وارد فصل جدید لیگ برتر شوند.

دلیل تاخیر در شروع مسابقات برطرف نشدن مشکلات و عدم تجهیز چند ورزشگاه بوده که فدراسیون تصمیم گرفته تا مدتی برای حل و فصل آن صبر کند. در حال حاضر جدیدترین زمان مشخص شده که احتمال اجرایی شدن آن به مراتب نسبت به گذشته بیشتر است، 31 مرداد یا اول شهریور است.

طبق هماهنگی که پیشتر صورت گرفته بود قرار شد با گذشت دو هفته از مسابقات لیگ، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال در اواخر هفته اول شهریور برگزار شود و اکنون اگر استانداردسازی ورزشگاه‌ها عملی شود به نظر می‌رسد نهایت روز اول شهریور مسابقات لیگ برتر آغاز شود.

مسابقات لیگ برتر فوتبال لیگ نوزدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر