کد خبر: 796963 A

سینا زامهران در گفتگو با ایلنا:

مهاجم تیم ملی امید و بازیکن شهر خودرو گفت: با آمدن ویلموتس برای دعوت شدن به تیم ملی انگیزه دارم زیرا او نشان داد که به جوان ها نگاه ویژه ای دارد.

سینا زامهران در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط آماده سازی تیم نحوه تمرینات و بازی های دوستانه پیش فصل اظهار داشت: خداراشکر امسال از زمانی که تمرینات شروع شد، تیم ما هر چهار روز یکبار بازی دوستانه داشته و بدون در نظر گرفتن نتایج این دیدارها روند آماده سازی ما بسیار خوب بوده است.و تقریبا در هر هفته دو جلسه تمرین داشتیم و نحوه تمرینات ما نیز بسیار خوب و حرفه ای بوده است.

زامهران  در پاسخ به این پرسش که چه جایگاهی را برای تیم شهر خودرو در لیگ نوزدهم متصور است ادامه داد: ما سال گذشته در رتبه­ی چهارم جدول قرار گرفتیم و موفق به کسب سهمیه ی آسیایی شدیم. اما امسال دیگر این موضوع برای ما راضی کننده نخواهد بود.و هدف ما برای لیگ نوزدهم بسیار جدی تر از فصل  قبل است. همه ما تلاش خواهیم کرد تا جزو سه تیم اول لیگ برتر ایران باشیم و بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا از مرحله ی پلی آف به مراحل بالاتر صعود کنیم.

مهاجم تیم ملی امید در مورد پتانسیل  شهر خودرو برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه آیا این تیم می‌تواند در این تورنومنت نمایش قابل قبولی از خود ارائه دهد توضیح داد: خوشبختانه باشگاه ما در فصل نقل و انتقالات بسیار خوب عمل کرد و چند بازیکن عالی و باکیفیت به تیم اضافه شده اند. و همگی امیدوار هستیم با جذب این نفرات جدید و هماهنگی آنها با بازیکن های فصل گذشته تیم نتایج قابل قبولی را کسب کرده و باعث خوشحالی مردم استان خراسان باشیم.

وی  در مورد مصاحبه اخیر یحیی گل محمدی مبنی بر شعارها و وعده‌های مسئولین و عدم حمایت آن‌ها از بازیکنان باشگاه عنوان کرد: معمولا  صحبت در مورد شرایط مدیریتی باشگاه در حوزه تخصصی­ بازیکنان نیست. اما آقای گل محمدی هم حق دارند تیم ما نباید برای برگزاری بازی های دوستانه و تمرین به تهران سفر کند.اصلا فکر نمی کنم که این موضوع در شان باشگاه و شهربزرگ مشهد باشد اما متاسفانه این موضوع باعث ناراحتی بازیکنان و کادر باشگاه شهر خودرو شده است.

زامهران در خصوص دعوت شدن چند تن از بازیکنان شاغل در لیگ‌برتر به تیم ملی و اینکه آیا این موضوع باعث انگیزه و تلاش بیشتر او و بازیکنان دیگر تیم‌ها می‌شود افزود: بله صددرصد.تیم ملی امید در بازی قبلی خود با تیم ملی بزرگسالان دیداری داشت که متاسفانه به دلیل سرماخوردگی وتب شدید این دیدار را از دست دادم.اما  آقای ویلموتس نشان داد که  به جوان ها نگاه ویژه ای دارد. و بدون شک دوباره هم لیگ را پیگیری خواهد کردو هم تیم ملی امید را و مطمئنا تمام تلاشم را خواهم کرد تا در اردوهای بعدی جز اسامی دعوت شدگان به تیم ملی باشم.

گفتگو: ترنم کشاورز

تیم ملی امید ایران سینا زامهران شهر خودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر