کد خبر: 796889 A

حضور رئیس فدراسیون در نشست هیات امنای هیات جامعه فوتبال

رئیس فدراسیون فوتبال در آستانه اعیاد سعید قربان و غدیر در جمع اعضای هیات امنای هیات جامعه اسلامی فوتبال با تاکید بر ضرورت برپا نگاه داشتن این مجلس با حضور اهالی ورزش گفت: بزرگ‌ترین افتخار و مدال ارزشمند برای همه ما این است که هیاتی باشیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در این جلسه ضمن قدردانی از مسئولین و متولیان برگزاری این مجالس گفت: یکی از آداب زیبای هیات این است که در این جلسات پست و مقام یا بالا و پایین بودن افراد اهمیتی ندارد. بالاترین و ارزشمندترین مدال همین هیاتی بودن و البته نوکری آقا امام حسین (علیه السلام) است و این مدالی است که هرگز کسی نمی‌تواند از انسان بگیرد. این محفل، انتخاب و انتصاب و رای هم ندارد فقط معرفت می‌خواهد و خلوص.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین افزود: ضمن قدردانی از همه عزیزانی که در برپایی این مجلس کمک می‌کنند درخواست من این است که فضای هیات‌های ورزشی با حضور ورزشکاران همینطور پیشکسوتان عزیز و اهالی فوتبال باشد. من هم روزی که در فدراسیون فوتبال نباشم با کمال افتخار عضو این مجلس و این هیات امنا هستم و خدمت کردن به این مجموعه را وظیفه خودم می‌دانم.

فدراسیون فوتبال مهدی تاج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر