سرخط خبرها:
کد خبر: 796864 A

هافبک تیم پیکان اظهار داشت: امیدواریم که این فصل یک نتیجه بسیار خوب کسب کنیم و نتایج زحمات‌مان را ببینیم.

ماهان رحمانی در گفت‌وگو با ایلنا درباره شرایط تیم پیکان در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر گفت: وضعیت خوبی داریم خدا را شکر بازیکنان باکیفیتی به تیم ما آمدند آنهایی که تازه‌وارد هستند می‌توانند در طول فصل کمک‌های تیم باشند شرایط خودم هم خوب است و به همراه تیم تمرینات‌مان را ادامه می‌دهیم تا شروع دقیق مسابقات اعلام شود.

هافبک پیکان درباره بازی‌های دوستانه پیش فصل اظهار داشت: در بازی‌های دوستانه یکی، دو تا گل زدم خدا شکر در این بازی‌ها ما خوب فوتبال بازی کردیم و روز به روز که می‌گذرد بازیکنان در کنار هم هماهنگ می‌شوند. امیدواریم که این فصل یک نتیجه بسیار خوب کسب کنیم و نتایج زحمات‌مان را ببینیم.

رحمانی در خصوص اینکه عدم مشخص بودن تاریخ دقیق شروع مسابقات لیگ برتر به تیم‌هایی که برنامه آ‌ماده‌سازی منظمی داشتند ضربه می‌زند، گفت: این مساله روی همه تیم‌ها می‌تواند تاثیرگذار باشد. تیم‌هایی که مانند ما زودتر تمرینات‌شان را شروع کردند بیشتر آسیب می‌بینند. امیدواریم که هر چه زودتر تاریخ لیگ هم مشخص شود و تیم‌ها از بلاتکلیفی خلاص شوند. 

هافبک خودروسازان درباره تمدید قراردادش در فصل نقل و انتقالات عنوان کرد: این افتخار را دارم که برای چهارمین فصل متوالی در خدمت باشگاه بزرگ پیکان باشم من هم همانند بقیه بازیکنان پیشنهاداتی داشتم اما تصمیم‌ گرفتم با آقای فرکی کار کنم و با وجود ایشان شرایطم در پیکان خیلی بهتر شد. دوست دارم امسال با حسین آقا و کادر مجرب شان فصل موفقی داشته باشیم.

رحمانی در خصوص اینکه پتانسیل پیکان برای فصل جدید را چطور می‌بیند گفت: از نظر من امسال می‌تواند بهترین سال پیکان باشد چهار سالی که در پیکان بودم از نظر من امسال با آن تفاوت دارد. تیم خوب و یک‌دستی داریم و می‌توانیم که نتایج خوبی به دست بیاوریم. بازیکنان که با همدیگر صحبت می‌کنیم تمام فکر و ذکر ما کسب سهمیه آسیایی است تا سال بعد در لیگ قهرمانان آسیا باشیم هدف جدی ما این است که از نظر من پتانسیل آن را هم داریم.

بازیکن خط میانی پیکان درباره همکاری حسین فرکی که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را هم در کارنامه دارد بیان داشت: زمانی که آقای فرکی به سایپا رفتند من از این تیم جدا شده بودم و به پیکان آمدم حالا قسمت این است که برای دومین فصل در خدمت ایشان باشم از وقتی که به تیم آمدم هم از لحاظ فوتبالی و هم از لحاظ شخصیتی به تیم کمک کردم تیم ما بهتر شد و نتایج خوبی هم گرفتیم ولی چون نیم فصل اول چندین هفته باخت متوالی داشتیم شرایط‌مان یک مقدار نامطلوب بود.

ماهان رحمانی در پاسخ به این سوال که موافق حضور بانوان در ورزشگاه است یا خیر گفت: بالاخره باید چنین اتفاقی برای حرفه‌ای بودن و به روز بودن فوتبال ما زیر نظر مسئولان مربوطه اتفاق بیافتد لازمه آن فرهنگ سازی است در حال حاضر در کل دنیا بانوان به راحتی به ورزشگاه می‌روند و مسابقه تیم محبوب‌شان را تماشا می‌کنند اگر این اتفاق بیفتد از نظر من اتفاقات خشونت‌آمیز و فحاشی‌ها در ورزشگاه کم می‌شود و خیلی کمتر شاهد چنین اتفاقاتی خواهیم بود. از نظر من اتفاق خوبی است امیدواریم که بانوان هم بتوانند به ورزشگاه بروند. 

او در خصوص اینکه پیکان تیم کم هوادار است گفت: من در سایپا و پیکان که حضور دارم متاسفانه این طور بوده که در بازی‌های خارج از خانه حضور پرشور هواداران را احساس می‌کنم برای مثال بازی فصل قبلی که روبروی تراکتور داشتیم حضور تماشاگران حریف انگیزه خاصی به ما می‌داد. امیدواریم که مدیران باشگاه یک هم‌اندیشی داشته باشند تا ما هم هوادار داشته باشیم و به ورزشگاه بیاییم اما وقتی هوادار نیست بازیکن از انگیزه‌اش کم می‌شود. 

ماهان رحمانی درباره حضور کمک‌داور ویدئویی در فوتبال ایران اظهار داشت: به هر حال همه داوران زحمت می‌کشند و این طور نیست که به عمد اشتباه کنند در بازی‌های بزرگ احتمال دارد که اشتباه رخ بدهد اما حضور VAR می‌تواند اشتباهات را نزدیک به صفر برساند. از نظر من این تکنولوژی به تیم‌های کم‌هوادار بیشتر کمک می‌کند.

هافبک پیکان در پایان درباره اینکه حضور مارک ویلموتس چقدر برای بر تن کردن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران انگیزه دارد گفت: به هر حال این آرزوی هر بازیکنی است که ملی‌پوش شود من در تمام رده‌های پایه در خدمت تیم ملی بودم و افتخار بزرگی خواهد بود که پیراهن تیم ملی بزرگسالان را هم در کارنامه داشته باشم سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم که این فصل با خوب کردن به پیراهن تیم ملی برسم.

حسین فرکی پیکان تهران ماهان رحمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر