کد خبر: 796668 A

جلسه هماهنگی نمایندگان تیم های شرکت کننده در مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی، جلسه هماهنگی تیم های شرکت کننده در بیست وسومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور با حضور مجید کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی و نمایندگان باشگاه ها بعد از ظهر امروز در محل فدراسیون برگزار شد. 

در این نشست آیین نامه برگزاری این دوره از رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور و تاریخ برگزاری مراحل مسابقات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و نمایندگان تیم ها نیز نقطه نظرات خود را ارائه کردند.

نخستین مرحله این مسابقات در بخش آقایان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه 27 و 28 مردادماه در بخش آقایان و روزهای پنجشنبه و جمعه 31 مردادماه و یکم شهریور ماه در بخش بانوان پیگیری خواهد شد.

در پایان به پیشنهاد نمایندگان باشگاه ها، در چند بند از آیین نامه اصلاحاتی صورت گرفت و مواردی مشخص دقایق زیادی مورد بحث قرار داده شد و اعضا به جمع بندی نهایی رسیدند.

در این جلسه هاشم صیامی، دبیرکل فدراسیون، حمید فردین پور، نایب رییس فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رییس بانوان فدراسیون، مریم رستمی، دبیر کمیته برگزاری مسابقات و نمایندگان باشگاه های آسان پرداخت، سپاهان، دانشگاه آزاد اسلامی، خاتم اردکان یزد، دانشگاه یزد، اتو غفاری تاکستان، مس کرمان و مس سونگون حضور داشتند. نماینده باشگاه نفت تهران نیز به صورت تماس تلفنی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کرد. 

دوومیدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر