کد خبر: 796504 A

پورموسوی: نمی‌خواهیم در این نتیجه غرق شویم

سرمربی تیم جوانان پس از پیروزی ارزشمند برابر ازبکستان گفت: هرچند با شایستگی حریف قدرتمندمان را شکست دادیم اما باز هم باید کیفیت و عملکرد بهتری به نمایش بگذاریم.

به گزارش ایلنا سیروس پورموسوی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه شاگردانش در نخستین بازی با نتیجه دو بر صفر ازبکستان را شکست دادند اظهار داشت: ما در این بازی نمایش خیلی خوبی داشتیم با این وجود باور دارم که باید از این بهتر کار کنیم و از عملکرد بچه‌ها رضایت کامل نداشتم.

سرمربی تیم جوانان اضافه کرد: در خصوص این بازی باید به سه مسئله اشاره کنم. اول اینکه همیشه اولین مسابقه سخت‌ترین بازی است و تیم تلاش می‌کند به شرایط عادت کند، دوم اینکه تیم ما تجربه بازی زیر نور را نداشت و خوشبختانه این تجربه را با موفقیت پشت سر گذاشتیم همچنین تیم‌های آسیای میانه برابر ما با قدرت‌بندی بسیار بالا، بازی فیزیکی و همینطور انگیزه قابل توجهی قرار می‌گیرند که با این وجود توانستیم ازبکستان را شکست دهیم.

پورموسوی همچنین گفت: به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم و باید بگویم شروع بسیار خوبی در این مسابقات داشتیم اما انتظار من این است که غرق در این پیروزی نشویم بلکه در هر بازی بهتر و با انسجام بیشتر عمل کنیم. خوشبختانه آنالیز بسیار خوبی هم از تیم ترکمنستان داشته‌ایم و تلاش می‌کنیم در دومین بازی بهتر عمل کنیم. توان فنی و کیفیت بچه‌های ما به مراتب بالاتر است و می‌توانند در بازی‌های بعدی رفته رفته هماهنگی بیشتری پیدا کنند.

گفتنی است تیم ملی جوانان در دومین بازی تورنمنت کافا روز دوشنبه ساعت 17 برابر ترکمنستان قرار می‌گیرد.

تیم ملی جوانان سیروس پورموسوی فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر